کد خبر: ۳۵۴۲۵
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۰

مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با برپایی پاویون شناختی در نمایشگاه آبادیران مشارکت خواهد کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، این پاویون با هدف تجهیز مراکز درمانی و پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت، گسترش خدمات و توسعه محصولات مرتبط با معلولین و افراد توانخواه، کمک به توسعه زیرساخت‌های آموزشی در فضاها و مراکز آموزشی و بستر‌سازی در اجرای عدالت آموزشی در حوزه‌های دانش علوم شناختی برپا خواهد شد.

تیم‌های دارای طرح، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های سلامت شناختی و فناوری‌های آموزشی که از توانمندی و ظرفیت‌های لازم برای کمک به محرومیت زدایی و افزایش سطح رفاه و دسترسی در مناطق محروم برخوردار هستند، می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) با هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت‌ها برای محرومیت‌زدایی 23 تا 25 خردادماه 1402 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نمایشگاه مراجعه کنند.

ارسال نظرات
به دلیل حذف نکردن محتوای ممنوعه؛ روسیه واتس اپ را ۳میلیون روبل جریمه کرد
وبگردی