کد خبر: ۳۵۴۵۶
|
۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

حمایت از طرح‌های برتر دانش‌بنیان‌ها در حوزه محرومیت‌زدایی

«فراخوان طرح‌ برتر دانش‌بنیان در حوزه محرومیت‌زدایی» منتشر شد تا ایده‌های برتر به رفع نیازها و چالش‌های مناطق محروم کمک کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، محورهای اصلی این فراخوان شامل «مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستایی»، «کشاورزی، دامپروری و شیلات»، «ماشین‌آلات کوچک مقیاس»، «سلامت، بهداشت و توانبخشی» و «فناوری‌های نرم و آموزشی» می‌شود.
در این فراخوان اعلام شده که از 3 طرح برتر تقدیر می‌شود و برگزیدگان علاوه بر جوایز نقدی؛ اعتبار استفاده از خدمات تجاری‌سازی و استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی را نیز دریافت خواهند کرد.

علاقه‌مندان تا 13 خردادماه فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند. اسامی و عناوین طرح‌های برتر نیز 25 خردادماه و همزمان با برگزاری اختتامیه نمایشگاه آبادیران اعلام می‌شود.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) با هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت ها برای محرومیت‌زدایی با مشارکت «بنیاد مستضعان» ، «کمیته امام خمینی» و «ستاد اجرایی فرمان امام» 23 تا 25 خردادماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

حمایت از طرح‌های برتر دانش‌بنیان‌ها در حوزه محرومیت‌زدایی

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی