کد خبر: ۳۵۷۶۴
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۰

سامسونگ انتشار نسخه بتا One UI Watch 5 برای ساعت‌های هوشمند خود را شروع کرد

این رابط کاربری برای گلکسی واچ 4، گلکسی واچ 4 کلاسیک، گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو منتشر شده است.

سامسونگ به‌صورت رسمی نسخه بتا One UI Watch 5 را برای ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ 4 و 5 شامل گلکسی واچ 4، گلکسی واچ 4 کلاسیک، گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو منتشر کرد، البته درحال‌حاضر تمام کاربران قادر به تجربه آن نخواهند بود.

مانند برنامه بتا رابط کاربری One UI برای گوشی‌های گلکسی، برای دسترسی به بتای رابط کاربری جدید سامسونگ برای ساعت‌های هوشمند این شرکت هم باید در برنامه Samsung Members ثبت‌نام کنید. زمانی که وارد این برنامه شوید، یک بنر برای برنامه بتا One UI Watch را می‌بینید که با انتخاب آن، مراحل ثبت‌نام در اختیارتان قرار می‌گیرد.

نسخه بتای One UI Watch 5 برای ساعت‌های سامسونگ

این برنامه بتا درحال‌حاضر در اختیار کاربران در ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی قرار گرفته است، بااین‌حال به‌زودی کاربران در سایر کشورها هم به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. مانند نسخه بتای رابط کاربری One UI برای گوشی‌های سامسونگ، رابط کاربری One UI Watch 5 هم به مرور زمان در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

سامسونگ انتشار نسخه بتا One UI Watch 5 برای ساعت‌های هوشمند خود را شروع کرد

کاربران پس از ثبت‌نام در برنامه بتا، می‌توانند اولین بتا رابط کاربری One UI Watch 5 سامسونگ را از طریق تنظیمات ساعت در اپلیکیشن Galaxy Wearable در گوشی‌های سامسونگ دانلود کنند.

رابط کاربری جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ حجمی بیش از 1.5 گیگابایت دارد، بنابراین با توجه به سرعت اینترنت‌تان شاید دانلود آن طول بکشد. علاوه‌براین، ساعت هوشمندتان باید حداقل 30 درصد شارژ داشته باشد تا در هنگام نصب آپدیت خاموش نشود.

رابط کاربری One UI Watch 5 به قابلیت‌های ورزشی جدیدی مجهز شده است، به کاربران برای خواب بهتر کمک می‌کند و امنیت کاربران را افزایش می‌دهد.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی