کد خبر: ۳۷۱۶۰
|
۰۵ شهريور ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۲
در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا صورت گرفت:

معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم بازدید کرد

دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم در نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا مورد توجه مردم و مسوولان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در حال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرد.
وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و فعالیت های سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.
در این نمایشگاه که روز گذشته آغاز شده و تا سه‌شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در حوزه‌های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی ارایه کرده اند.
علاوه بر آن شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش‌های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه، تولیدات و محصولات خود را ارائه و معرفی می‌کنند.
دیروز (شنبه) نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری و میثم لطیفی رییس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه های دائمی تهران شروع به کار کرد.

ارسال نظرات
سخنگوی سازمان فضایی ایران خبر داد؛ موفقیتی دیگر برای صنعت فضایی ایران
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 5 مهر ماه 1402 افزایش هنگفت ارزش بیت‌کوین در پیش است؟
همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲؛ تاپ از کارت خرید دانش‌آموزی، رونمایی کرد
وبگردی