کد خبر: ۳۷۱۸۶
|
۰۷ شهريور ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

معرفی ویژگی جدید توسط پلتفرم رقیب ایلان ماسک

بعد از تردز، بلواسکای نیز راهی برای دیدن لایک‌های کاربران اضافه کرده تا این رقیب ایکس(توییتر سابق) از رقابت با پلتفرم ایلان ماسک عقب نماند.

به گزارش «نبض فناوری»، تک‌کرانچ اعلام کرد، بلواسکای مجموعه ای از به روز رسانی ها را برای برنامه های تلفن همراه و وب سایت خود معرفی کرد که شامل یک تب جدید برای مشاهده لایک ها و پشتیبانی از اعلان ها در برنامه ها است.

تردز رقیب بلواسکای در اوایل این ماه، یک تب جدید به نام « Your Likes» در تنظیمات اضافه کرد تا به کاربران اجازه دهد پست‌های پسندیده خود را ببینند. در مقابل، بلواسکای یک تب Likes به پروفایل کاربران اضافه کرده است. محل قرارگیری تب شبیه به ایکس است، اما برخلاف شبکه اجتماعی متعلق به ایلان ماسک، بلواسکای به شما اجازه نمی‌دهد پست‌های لایک شده افراد دیگر را ببینید.

این پلتفرم در یک پست مشخص کرده است که لایک‌های یک کاربر از طریق API قابل دسترسی هستند زیرا عمومی هستند.

در اوایل این هفته، بلواسکای نرخ محدودیت برای کارهایی مانند تنظیم مجدد رمز عبور یا به‌روزرسانی آیدی کاربر جهت تثبیت ترافیک شبکه اضافه کرد. شرکت رسانه‌های اجتماعی این اقدام را انجام داد، زیرا هفته گذشته پس از اینکه ماسک اعلام کرد که ایکس ویژگی «بلاک» را حذف می‌کند، بلواسکای برای مدت کوتاهی نتوانست بار ترافیک جدید سایت را کنترل کند.

منبع/ فارس

ارسال نظرات
سخنگوی سازمان فضایی ایران خبر داد؛ موفقیتی دیگر برای صنعت فضایی ایران
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 5 مهر ماه 1402 افزایش هنگفت ارزش بیت‌کوین در پیش است؟
همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲؛ تاپ از کارت خرید دانش‌آموزی، رونمایی کرد
وبگردی