کد خبر: ۳۷۲۳۷
|
۰۹ شهريور ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۰

گلکسی S24 اولترا احتمالاً با حداکثر 2 ترابایت حافظه داخلی از راه می‌رسد

یک منبع آگاه با انتشار توییتی به ظرفیت حافظه ذخیره‌سازی نسخه اولترا سری جدید اشاره کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، یکی از منابع آگاه بازار با انتشار پستی در X (توییتر سابق) ادعا می‌کند گلکسی S24 اولترا با ظرفیت حافظه ۲ ترابایتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اگر این خبر صحت داشته باشد، نسل بعدی پرچمداران سامسونگ دوبرابر نسل قبلی خود، ظرفیت ذخیره‌سازی خواهند داشت.

تاکنون خبرهای غیررسمی مختلفی درباره مشخصات و طراحی سری گلکسی S24 سامسونگ، نسل بعدی گوشی‌های هوشمند پرچمدار این شرکت، منتشر شده است. حالا حساب کاربری Tech_Reve در X که معمولاً خبرهای غیررسمی در مورد گوشی‌های هوشمند به اشتراک می‌گذارد، با انتشار توییتی به ظرفیت حافظه ذخیره‌سازی نسخه اولترا سری جدید اشاره کرده است.

گلکسی S24 اولترا احتمالاً با حداکثر 2 ترابایت حافظه داخلی از راه می‌رسد

گلکسی S24‌ اولترا با چه ظرفیت حافظه‌‌ای از راه می‌رسد؟

خبرهای فاش‌شده بسیاری از سوی منابع آگاه در مورد سری گلکسی S24 منتشر شده است. اما هنوز مشخص نیست سامسونگ قصد دارد واقعاً این سری را با چه مشخصات و طراحی به بازار عرضه کند. به‌نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته است نسخه اولترا گلکسی S24 را با ارتقا در حافظه در دسترس کاربران قرار دهد.

گلکسی S23 اولترا از ظرفیت حافظه یک ترابایتی بهره می‌برد و اگر خبر فاش‌شده در مورد ظرفیت حافظه گلکسی S24‌ اولترا صحت داشته باشد، باید انتظار داشت که ظرفیت حافظه نسل جدید یک ترابایت بیشتر و درواقع دو‌برابر شود.

این منبع آگاه اطلاعاتی در مورد ظرفیت رم در پیکربندی حافظه ۲ ترابایتی منتشر نکرده است؛ هرچند این منبع اشاره کرده که موبایل جدید با ظرفیت‌های مختلفی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که شامل یک مدل با رم ۱۲ گیگابایتی می‌شود و از حافظه ۲۵۶ گیگابیتی بهره خواهد برد. این منبع آگاه همچنین اضافه می‌کند که سامسونگ حتی ممکن است یک نسخه با رم ۸ گیگابایتی و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی S24 اولترا هم عرضه کند.

عرضه گلکسی S24 اولترا با حافظه ۲ ترابایتی موضوع عجیبی نیست. سامسونگ یکی از اولین برندهایی بود که موبایلی با حافظه ذخیره‌سازی یک ترابایتی عرضه کرد؛ بنابراین افزایش آن برای مدل پرچمدار آینده امکان‌پذیر است.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی