کد خبر: ۳۷۲۶۱
|
۱۱ شهريور ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۵

جگوار سه خودروی برقی عرضه خواهد کرد

شرکت جگوار قصد دارد پس از سال ۲۰۲۵ میلادی سه خودروی برقی وارد بازار کند.

به گزارش «نبض فناوری»، جگوار در حال آماده شدن برای عرضه خودروهای برقی در آینده است، بدین منظور قصد دارد پس از سال ۲۰۲۵ میلادی سه خودروی برقی وارد بازار کند. این خودروها که منحصراً بر اساس پلتفرم جدید JEA جگوار طراحی شده‌اند، هیچ شباهتی با معماری MLA در نظر گرفته شده برای خودرهای رنج‌روور ندارد.

جگوار فقط بر زیبایی‌شناسی محصولات خود تمرکز نمی‌کند، خودروهای برقی این شرکت با قدرت خروجی حداقل ۴۵۰ اسب بخار و بردی بین ۳۸۵ تا ۴۷۵ مایل عملکرد خوبی را ارائه می‌کند. آن‌ها همچنین به سیستم چهار چرخ متحرک و قابلیت شارژ سریع مجهز هستند که امکان شارژ ۱۰ تا ۸۰ درصدی باتری را فقط در عرض ۱۳ دقیقه فراهم می‌کند.

در حالی که انتظار می‌رود خودروی جگوار GT چهار درب در سال آینده رونمایی شود، جزئیاتی در مورد عرضه آن در دسترس قرار نگرفته است، اما واضح است که خط تولید فعلی جگوار تا سال ۲۰۲۵ میلادی کاملاً تغییر خواهد کرد و بر روش‌های نوآورانه متمرکز خواهد شد. مدل‌های لوکس شرکت جگوار در دهه‌های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ میلادی بسیار پرطرفدار بودند، اکنون نیز جگوار مانند بسیاری از شرکت‌های خودروسازی با چالش تولید خودروهای برقی و کنار گذاشتن خودروهای بنزینی مواجه است.

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
با اعلام ایلان ماسک؛ ایکس به زودی پولی می‌شود
وبگردی