کد خبر: ۳۷۴۲۶
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۰

اپل واچ سری 9 و واچ اولترا 2 به تراشه جدیدی مجهز می‌شوند

اپل در رویداد Wonderlust خود که در 12 سپتامبر 2023 یعنی از فردا آغاز می‌شود، از محصولات جدیدی رونمایی می‌کند. قرار است در کنار سری آیفون 15، ساعت‌های سری 9 و واچ اولترا 2 اپل نیز معرفی شوند.

به گزارش «نبض فناوری»، بر اساس اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، انتظار داریم هر دوی این ساعت‌ها از لحاظ طراحی، شبیه به نسل قبلی خود باشند. البته به نظر می‌رسد که اپل واچ سری 9 و اپل واچ اولترا 2 به جای سنسور ضربان قلب نسل سوم که در اپل واچ سری 8 و اپل واچ اولترا 2 حضور داشت، با فناوری جدید سنسور ضربان قلب اپتیکال اپل عرضه شوند.

همچنین، این دو محصول به حسگرهای مختلفی مجهز می‌شوند تا سرعت، دقت و کارایی بیشتری را برای کاربران به ارمغان بیاورند. علاوه بر این، ساعت‌ها نیز مانند سری آیفون 15، با تراشه جدید U2 وارد بازار خواهند شد.

این ویژگی می‌تواند بدون شک در بهبود قابلیت‌های Find My تاثیرگذار باشد. در گذشته نیز خبرهایی درباره استفاده اپل از یک پردازنده جدید مبتنی بر A15 در ساعت‌های سری 9 اپل منتشر شده بودند.

اپل واچ سری 9 و واچ اولترا 2 به تراشه جدیدی مجهز می‌شوند

این کمپانی اظهار داشت که اپل واچ سری 9 در اندازه‌های 41 میلی متری و 45 میلی متری ارائه می‌شود، در حالی که اپل واچ اولترا 2 اندازه 49 میلی متری دارد؛ این محصول با مواد بازیافتی بیشتری ساخته می‌شود و در بخش رنگ‌بندی نیز رنگ مشکی حضور خواهد داشت.

کمپانی اپل همچنین در حال آزمایش قطعات پرینت سه‌بعدی برای محصول اپل واچ سری 9 است؛ انتظار داریم این تغییر در مدل اولترای سال آینده اعمال شود.

علاوه بر این، گفته می‌شود که این شرکت از عرضه اپل واچ‌های خود با بندهای چرمی فاصله گرفته و ممکن است از دستبندهای فلزی استفاده کرده یا اینکه تولید آنها را به طور کامل متوقف کند.

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
سخنگوی سازمان فضایی ایران خبر داد؛ موفقیتی دیگر برای صنعت فضایی ایران
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 5 مهر ماه 1402 افزایش هنگفت ارزش بیت‌کوین در پیش است؟
همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲؛ تاپ از کارت خرید دانش‌آموزی، رونمایی کرد
وبگردی