کد خبر: ۳۷۶۶۷
|
۰۶ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT حالا به اینترنت دسترسی دارد

شرکت OpenAI از دسترسی چت‌بات محبوب ChatGPT به اینترنت برای ارائه اطلاعات به‌روز و همچنین لینک‌های مستقیم به منابع خبر داد.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت OpenAI با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس از دسترسی چت‌بات محبوب ChatGPT به اینترنت برای ارائه اطلاعات به‌روز و همچنین لینک‌های مستقیم به منابع خبر داد. بنابراین اطلاعات ChatGPT دیگر محدود به پیش از سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور- مهرماه ۱۴۰۰) نیست.

این قابلیت با نام Browsing هم‌اکنون برای نسخه پولی ChatGPT Plus و نسخه سازمانی آن در دسترس است و در آینده در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT حالا به اینترنت دسترسی دارد

هوش مصنوعی ChatGPT اطلاعات به‌روز در اختیار کاربران قرار می‌دهد

زمانی که هوش مصنوعی ChatGPT در ماه نوامبر سال گذشته منتشر شد، به‌مدت چند روز به اینترنت دسترسی نداشت و پایگاه‌ داده‌های آن در تاریخ سپتامبر ۲۰۲۱ متوقف شد. در نتیجه هوش مصنوعی نمی‌توانست داده‌های جدیدتر از سپتامبر ۲۰۲۱ را دراختیار کاربران قرار دهد و در واقع سپتامبر ۲۰۲۱، جدیدترین داده‌هایی بودند که به چت‌بات هوش مصنوعی آموزش داده شد.

اکنون شرکت OpenAI اعلام کرده است که چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT اکنون می‌تواند حتی به جدیدترین داده‌های مربوط به بعد از سپتامبر ۲۰۲۱ نیز دسترسی داشته باشد و با داده‌های کامل‌تری به پرسش‌هایی که کاربران می‌پرسند، پاسخ دهد. در واقع دستیار هوش مصنوعی مولد این جت‌بات اکنون می‌تواند اطلاعات را در زمان واقعی جستجو کند.

چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT اکنون می‌تواند اینترنت را مرور کند تا اطلاعات جدید و معتبر را به همراه پیوندهای مستقیم به منابع در اختیار کاربران قرار دهد و داده‌های آن دیگر محدود به داده‌های قبل از سپتامبر ۲۰۲۱ نیست.

باید توجه داشت این اولین باری نیست که ChatGPT به داده‌های اینترنت دسترسی دارد. در ماه جولای نیز قابلیت مرور وب در دسترس کاربران نسخه پلاس که دارای اشتراک چت‌بات هوش مصنوعی هستند، قرار گرفت. اما بعد از آنکه برخی کاربران به‌دنبال راهکارهایی برای دور زدن هزینه پرداخت را در پیش گرفتند، این ویژگی حذف شد.

شرکت OpenAI با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT اکنون می‌تواند در اینترنت جست‌و‌جو کند تا به شکل مناسب‌تری بتواند به سوال‌های کاربران پاسخ بدهد.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی