کد خبر: ۳۷۷۵۳
|
۱۱ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

نینتندو سوییچ 2 احتمالاً در نیمه دوم 2024 عرضه می‌شود

احتمالاً نینتندو سوییچ 2 در نیمه اول 2024 معرفی می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، بسیاری منتظر رونمایی از نسل جدید کنسول بازی قابل‌حمل سوییچ 2 هستند، اما نینتندو هنوز تاریخ معرفی آن را اعلام نکرده است. بااین‌حال، شایعه‌ای جدید می‌گوید این کنسول در نیمه دوم سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.

براساس ویدیوی جدید کانال یوتوب Doctre81، نینتندو اخیراً یک تبلیغ برای فرصت شغلی درزمینه کارآموز بازاریابی و استراتژی منتشر کرده است که تا 1 دسامبر 2023 مهلت دارد. یکی از موارد جالب درباره این آگهی استخدام، بازه زمانی ژوئن تا آگوست است که تجربه کاری فرد باید بهبود پیدا کند و پیشرفت خود را به مدیران شرکت نشان دهد. همچنین این شرکت به یک کمپین بازاریابی بزرگ در این زمان اشاره دارد.

احتمال معرفی نینتندو سوییچ 2 در نیمه دوم 2024

نینتندو سوییچ 2 احتمالاً در نیمه دوم 2024 عرضه می‌شود

همان‌طور که Doctre81 می‌گوید، این موضوع به‌معنای آن نیست که سوییچ 2 در شروع این کمپین عرضه می‌شود. این احتمال وجود دارد که در بازه زمانی گفته‌شده توسط نینتندو، سوییچ 2 معرفی و در ماه سپتامبر عرضه شود. با توجه به اینکه سوییچ لایت در اواخر سپتامبر و سوییچ OLED در اوایل اکتبر عرضه شدند، احتمال عرضه از نینتندو سوییچ 2 در سپتامبر 2024 وجود دارد.

درصورتی‌که سوییچ 2 در نیمه دوم 2024 از راه برسد، شایعه‌ای که قبلاً به معرفی این کنسول بازی قابل‌حمل در مارس 2024 اشاره کرده بود، می‌تواند صحت داشته باشد. تا به امروز چندین شایعه درباره توانایی‌های فنی این محصول منتشر شده است.

هنوز نینتندو اطلاعات رسمی درباره سوییچ 2 منتشر نکرده، بنابراین همچنان باید منتظر بمانیم.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
با عجایب هستی بیشتر آشنا شوید؛ موجودی بدون مغز و خجالتی اما باهوش!
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید کرد: خلا محتوایی در فعالیت‌های دیجیتالی و فضای مجازی
وبگردی