کد خبر: ۳۷۷۷۴
|
۱۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

تیتر اخبار دیگر در «ایکس» نمایش داده نمی‌شود

ایکس(توییتر سابق) نمایش دادن تیتر اخبار را متوقف کرد زیرا ایلان ماسک فکر می‌کند که پست‌ها اینگونه بهتر نشان داده‌می‌شوند.

به گزارش «نبض فناوری»، ورج اعلام کرد، ایکس دیگر عناوین مقالات به اشتراک گذاشته شده در این پلتفرم را نشان نمی دهد و فقط تصویر اصلی مقاله و دامنه ای را که شما را به آن پیوند می دهد نشان داده می شوند.

این تغییر، اگرچه بسیار آزاردهنده است، اما خبری شگفت انگیز نیست زیرا فورچون در ماه آگوست(مرداد-تیر) گزارش داد که این تغییر در حال انجام است و ایلان ماسک تایید کرد که تغییر مستقیماً از جانب او انجام می شود و زیبایی را به شدت بهبود می بخشد.

ماسک اخیراً در تلاش برای کمک به افزایش تعامل در این پلتفرم، کاربران را تشویق می‌کند تا محتوای بیشتری را مستقیماً در ایکس پست کنند. او همچنین گفته است که الگوریتم پلتفرم سعی می‌کند زمان صرف شده روی ایکس را بهینه کند، به این معنی که پیوندها آنقدر مورد توجه قرار نمی‌گیرند و بهترین کار این است که محتوا را به شکل طولانی در این پلتفرم پست کنید.

ماسک ادعا کرده بود روزنامه‌نگارانی که برای آزادی و درآمد بیشتر رقابت می‌کنند باید مستقیماً مطالبشان را در ایکس منتشر کنند.

منبع/ فارس

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی