کد خبر: ۳۷۹۳۵
|
۲۳ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۰

مشخصات احتمالی دوربین‌های گلکسی S24 اولترا فاش شد

سامسونگ ظاهراً می‌خواهد در این گوشی دو لنز تله‌فوتوی 3 و 5 برابری ارائه کند.

به گزارش «نبض فناوری»، سری گلکسی S24 سامسونگ امسال احتمالاً اندکی زودتر در ماه ژانویه معرفی می‌شود. حالا گزارشی منتشر شده است که جزئیات کامل دوربین عقب گلکسی S24 اولترا را فاش می‌کند. این دوربین ظاهراً امسال دیگر زوم اپتیکال 10 برابری نخواهد داشت.

به گزارش گیزموچاینا، یک منبع آگاه دنیای فناوری به نام Revegnus اخیراً اطلاعات کامل دوربین گلکسی S24 اولترا را لو داده است. او می‌گوید پرچمدار آتی سامسونگ از دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی با سنسور 1/1.3 اینچی و اندازه پیکسل 0.6 میکرومتری استفاده می‌کند.

مشخصات احتمالی دوربین گلکسی S24 اولترا

به‌علاوه، باید منتظر یک دوربین فوق‌عریض 12 مگاپیکسلی با سنسور IMX564 باشیم که اندازه 1/2.55 اینچی دارد و اندازه پیکسل‌های آن 1.4 میکرومتر است. همچنین مشابه پارسال دو دوربین تله‌فوتو در این دستگاه قرار داده می‌شود، اما در جزئیات تفاوت‌هایی ایجاد شده است.

گلکسی اس 24 اولترا احتمالاً یک دوربین تله‌فوتوی 48 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 5 برابری خواهد داشت و از سنسور 1/2.25 اینچی GMU با اندازه پیکسل 0.8 میکرومتر استفاده می‌کند. گشادگی دهانه دیافراگم این دوربین احتمالاً f/3.2 خواهد بود.

مشخصات احتمالی دوربین‌های گلکسی S24 اولترا فاش شد

دوربین تله‌فوتوی دوم هم 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابری خواهد بود. این دوربین از سنسور +IMX754 با اندازه 1/3.52 اینچی استفاده می‌کند و پیکسل‌های 1.12 میکرومتری خواهد داشت.

منبع گزارش امروز می‌گوید گلکسی اس ۲۴ اولترا با وجود زوم اپتیکال 5 برابری همچنان می‌تواند زوم دیجیتال 100 برابری ارائه کند. ولی جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نشده است. با توجه به اینکه سامسونگ هنوز هیچ‌یک از این داده‌ها را تأیید نکرده، بهتر است آن‌ها را قطعی درنظر نگیریم.

این منبع آگاه درباره گلکسی S25 اولترا هم حرف زده است. او مدعی شده که این گوشی از لنزهای تله‌فوتوی 4 و 6 برابری اپتیکال بهره خواهد برد و به‌جای فوکوس خودکار لیزری، از سنسور جدید Vizion استفاده خواهد کرد. ظاهراً توسعه سنسورهای Vizion 44 و Vizion 55 به پایان رسیده است و این احتمال وجود دارد که غول کره جنوبی از Vizion 55 با اندازه سنسور 1/6.4 اینچی و تشخیص عمق در نرخ 60 فریم بر ثانیه استفاده کند.

درخصوص دوربین سلفی گفته شده است که احتمالاً همچنان شاهد دوربین 12 مگاپیکسلی خواهیم بود.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
گزارش هزار روز خدمت وزارت ارتباطات؛ کاهش ۴۰ درصدی پینگ ۱۰۰ بازی پر مخاطب
وبگردی