کد خبر: ۳۸۰۷۳
|
۰۲ آبان ۱۴۰۲ | ۱۷:۴۳

وزیر ارتباطات به عمان سفر می کند

وزیر ارتباطات به منظور پیگیری تفاهمنامه همکاری های مشترک با کشور عمان در محورهایی چون زیرساخت، پست، پست بانک و فناوری اطلاعات و فضایی به این کشور سفر می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، فردا (چهارشنبه) عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری به مسقط با سعیدبن حمود المعولی وزیر ارتباطات و حمل نقل عمان دیدار خواهد داشت.
این دیدار به منظور پیگیری تفاهمنامه همکاری های مشترک در حوزه های مختلفی است که در اردیبهشت ماه امسال در تهران میان این دو وزیر امضا شده بود.
پیش از این دیدار، گروه های کاری دو کشور در نشست هایی کارشناسی پیرامون تدوین جزییات محورهای این همکاری به بحث و گفت وگو می نشینند تا سند همکاری های مشترکی میان وزرای ارتباطات ایران و عمان امضا شود.
علاوه بر آن زارع پور در این سفر دیدارهایی با تعدادی از مقامات رسمی عمان در حوزه های مختلف دارد.
سفر وزیر ارتباطات به کشور عمان با بازدید از پارک دیتا و یکی از اپراتورهای این کشور همراه است.
بنابه این گزارش، اردیبهشت امسال وزیر ارتباطات و حمل و نقل عمان با هدف توسعه تعاملات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری به تهران دیداری با زارع پور داشت و تفاهمنامه ای مشترکی میان آنها امضا شد.
همچنین ناصر محمد مدیرکل وزارت حمل‌ونقل و ارتباطات عمان در اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی موسوم به اکو که تیرماه گذشته در تهران برگزار شد نیز حضور داشت.

ارسال نظرات
با عقد قرارداد پرتاب ماهواره توسط اسپیس‌ایکس آمازون روی غرور خود پا گذاشت!
معاون وزیر ارتباطات در تشریح برنامه هفتم توسعه مطرح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل توانمندساز در برنامه هفتم توسعه
همزمان با رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی سند راهبردی صنایع اسباب بازی، بازی و سرگرمی رونمایی شد
در آخرین گزارش درآمد وفروش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛ رشد فروش و درآمد آسیاتک در آبان ماه سالجاری
در هشتمین گفت‏‏‌وگوی رو‌در‌روی مدیران‌عامل چند شرکت‏‏‌ دانش‏‏‌بنیان با محمد‌صادق خیاطیان صورت گرفت‌؛ بررسی مشکلات 5 شرکت دانش‏‏‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری
وبگردی