کد خبر: ۳۸۱۶۵
|
۰۸ آبان ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

جزییات ۳ تراشه جدید اپل فاش شد

اپل تصمیم دارد تراشه های M۳ را در رویداد «Scary Fast» امشب به وقت آمریکا رونمایی کند. این تراشه ها شامل ۳ مدل M۳، M۳ Pro و M۳ Max هستند.

به گزارش «نبض فناوری»، انگجت اعلام کرد، رویداد مذکور ساعت ۸ شب به وقت آمریکا آغاز و پیش بینی می شود چند سخت افزار در آن رونمایی شوند.

مارک گورمن خبرنگار نشریه بلومبرگ گزارش داده بود این شرکت مشغول آماده سازی یک رایانه آی مک ۲۴ اینچی است که احتمالا در این رویداد همراه یک مک بوک آپدیت شده با تراشه سری M۳ رونمایی می شود.

گورمن در گزارشی در این باره نوشت تراشه استانداردM۳ احتمالا یک سی پی یو ۸ هسته ای و یک جی پی و ۱۰ هسته ای مشابه تراشه M۲ است، اما سرعت عملکرد و حافظه آن ارتقا یافته است.

همچنین او در گزارشش اشاره کرده بود شرکت مشغول آزمایش چند تنظیمات برای تراشه های M۳ و M۳Max است.

احتمالا تراشه M۳ Pro با ۱۲ هسته و جی پی یو ۱۸هسته ای و همچنین یک گزینه گرانقیمت تر با سی پی یو ۱۴ هسته ای با جی پی یو ۲۰ هسته ای عرضه خواهد شد. از سوی دیگر تراشه M۳Max ممکن است با سی پی یو ۱۶ هسته ای و جی پی یو با ۳۲یا ۴۰ هسته به بازار عرضه می شود.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
با عقد قرارداد پرتاب ماهواره توسط اسپیس‌ایکس آمازون روی غرور خود پا گذاشت!
معاون وزیر ارتباطات در تشریح برنامه هفتم توسعه مطرح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل توانمندساز در برنامه هفتم توسعه
همزمان با رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی سند راهبردی صنایع اسباب بازی، بازی و سرگرمی رونمایی شد
در آخرین گزارش درآمد وفروش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛ رشد فروش و درآمد آسیاتک در آبان ماه سالجاری
در هشتمین گفت‏‏‌وگوی رو‌در‌روی مدیران‌عامل چند شرکت‏‏‌ دانش‏‏‌بنیان با محمد‌صادق خیاطیان صورت گرفت‌؛ بررسی مشکلات 5 شرکت دانش‏‏‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری
وبگردی