کد خبر: ۳۸۲۲۳
|
۱۱ آبان ۱۴۰۲ | ۲۰:۳۰

اپل ظاهراً به‌اشتباه 60 آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی را به جای سه مدل 256 گیگابایتی ارسال کرده است

اپل در طول یک سال گوشی‌های بسیار زیادی را به سراسر جهان ارسال می‌کند و طبیعتاً انجام این کار به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. با این حال، اکنون گزارش جدیدی منتشرشده که نشان می‌دهد افراد مسئول سفارشات اپل شاید همیشه چندان دقیق نباشند، زیرا 60 گوشی آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی را به اشتباه برای یک مشتری ارسال کرده‌اند.

نبض فناوری اعلام کرد؛ طبق گزارش حساب AppleTrack در ایکس، یکی از کاربران تیک‌تاک چهار مدل آیفون 15 پرو مکس را سفارش داده است. ظاهراً یکی از آن‌ها دارای 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی بوده و سه مدل دیگر با256 گیگابایت فضای داخلی سفارش داده شده بودند. با این حال، او به جای سه مدل 256 گیگابایتی سه جعبه با 60 دستگاه آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی دریافت کرده است.

ارزش 60 آیفون 15 پرو مکس

قیمت هر یک از 60 گوشی 1599 دلار است که با این وجود، ارزش کل محموله‌ای که اشتباهاً ارسال‌شده به 96 هزار دلار می‌رسد! برای مقایسه، ارزش واقعی گوشی‌های سفارش‌داده او فقط 3600 دلار است. البته از آنجایی که این گوشی‌ها به اشتباه ارسال شده‌اند و پولی برای آن‌ها پرداخت نشده است، اپل مطمئناً درخواست بازگرداندن آن‌ها را صادر خواهد کرد.

منبع/ دیجیاتو 

ارسال نظرات
با عقد قرارداد پرتاب ماهواره توسط اسپیس‌ایکس آمازون روی غرور خود پا گذاشت!
معاون وزیر ارتباطات در تشریح برنامه هفتم توسعه مطرح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل توانمندساز در برنامه هفتم توسعه
همزمان با رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی سند راهبردی صنایع اسباب بازی، بازی و سرگرمی رونمایی شد
در آخرین گزارش درآمد وفروش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛ رشد فروش و درآمد آسیاتک در آبان ماه سالجاری
در هشتمین گفت‏‏‌وگوی رو‌در‌روی مدیران‌عامل چند شرکت‏‏‌ دانش‏‏‌بنیان با محمد‌صادق خیاطیان صورت گرفت‌؛ بررسی مشکلات 5 شرکت دانش‏‏‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری
وبگردی