کد خبر: ۳۸۲۹۲
|
۱۵ آبان ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۷
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال،

رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در مهرماه سال جاری

تجارت الکترونیک پارسیان با نماد «رتاپ» در بورس، فروش و درآمد مهر را با درصدی افزایش نسبت به شهریورماه در کدال اعلام می‌کند.

رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در مهرماه سال جاری

به گزارش بخش تحلیلی «نبض فناوری»، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد «رتاپ» در بورس تهران در آخرین گزارش منتشر شده خود در کدال از فعالیت‌هایی در زمینه شبکه پرداخت الکترونیکی در مهرماه سال جاری درآمد ۳۷۵ میلیارد تومانی را به ثبت می‌رساند در حالی که این درآمد در شهریورماه ۳۷۳ میلیارد تومان بوده است.

همچنین نماد رتاپ در ۶ ماهه سال جاری درآمدی معادل بیش از ۲ هزار میلیارد تومان کسب کرده است که با توجه به درآمد ۱.۸۴۷ میلیارد تومانی آن در دوره مشابه سال قبل افزایش ۱۵.۷ درصدی درآمد برای تجارت الکترونیک پارسیان داشته است.

بیشترین گزینه درآمد نماد «رتاپ» در مهرماه مربوط به درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه است که رقمی معادل ۲۶۱ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است که نسبت به مرداد ماه افزایش نشان می‌دهد.

این نماد بورسی از اجاره دستگاه‌های کارتخوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و شتاب، بیشترین و دومین گزینه درآمد شناسایی‌شده در مهرماه را به ثبت می‌رساند به طوری که در این ماه ۱۱۴ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است.

همچنین تجارت الکترونیک پارسیان در مهرماه امسال توانست از کارمزد دریافتی از آبونمان کارت اعتباری نیز ۵۵۷ میلیون تومان درآمد کسب کند.

نماد رتاپ در ۷ ماهه سال جاری توانست درآمدی معادل ۲۵۱۱ میلیارد تومان به دست آورد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹ درصد رشد درآمد نشان می‌دهد.

تجارت الکترونیک پارسیان با نماد «رتاپ» با سرمایه ثبت شده ۹۰۰ میلیارد تومان در گروه و طبقه‌بندی بورسی رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن فعالیت دارد و در تاریخ ۱۳۸۹ در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است و در حال حاضر سهام آن در بازار اول بورس (تابلوی فرعی) دادوستد می‌شود.

جدول خدمات و فروش شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با نماد بورسی «رتاپ» در مهر ۱۴۰۲

رشد درآمد نماد بورسی «رتاپ» در مهرماه سال جاری
 
ارسال نظرات
معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات: فراجا و سازمان انرژی اتمی همه خدمات خود را ارایه کردند
گزارش نبض فناوری از عملکرد ماهانه توسن، رشد درآمد 72 درصدی توسن در آبان ماه
وبگردی