کد خبر: ۳۸۳۹۷
|
۲۲ آبان ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۲
به میزبانی روابط عمومی شرکت ملی پست؛

نخستین رویداد ایده پردازان ارتباطی در وزارت ارتباطات برگزاری شد

نخستین رویداد ایده پردازان ارتباطی در وزارت ارتباطات برای ارائه و بررسی ایده های مرتبط با فعالیت های شرکت ملی پست، امروز در موزه ارتباطات برگزار شد.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، نخستین رویداد ایده پردازان ارتباطی با حضور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، محمدرضا قادری عضو هیات مدیره و محمد احمدی معاون فنی شرکت ملی پست و همچنین مدیران روابط عمومی سازمان ها و مدیران شرکت های تابعه وزارت ارتباطات در موزه پست ایران برگزار شد.
این رویداد که به صورت دوره ای به میزبانی یکی از سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات برگزار می شود، روز یکشنبه با هدف ارائه سوژه و ایده پیرامون تبیین فعالیت ها و اقدامات شرکت ملی پست برگزار شد.
در این رویداد محمد احسان خرامید رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تکالیف، وظایف و ماموریت های هر یک از سازمان ها و شرکت های وزارت ارتباطات گفت: کارکنان روابط عمومی سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات ضرورت دارد در مورد فعالیت ها و طرح های بخش های مختلف این وزارتخانه، اطلاعات به روزی داشته باشند تا بتوانند به عنوان عضو موثری در حوزه روابط عمومی کنشگری انجام دهند.
وی با اشاره به نقش هم اندیشی در ارتقای فعالیت های یک مجموعه، افزود: نقد و گفت وگو درباره ایده ها و سوژه ها کمک می کند تا شاهد خلق خدمت یا ارایه رویکرد جدیدی در ارایه خدمات باشیم که می تواند ضمن کسب رضایت بیشتر از مردم، کارآمدی آن سازمان یا شرکت را افزایش دهد.
خرامید با بیان اینکه کل فرایند سوژه یابی و ایده پردازی برای ایجاد روایت و تبیین دستاوردهای مجموعه وزارت ارتباطات در میان آحاد مردم به شمار می رود، خاطرنشان کرد: اعضای روابط عمومی باید نسبت به مردمی سازی خدمات و ارایه روایت های پیشرفت در قالب هایی هنرمندانه اهتمام داشته باشند.
در ادامه این رویداد مجموعه ایده ها و سوژه های ارایه شده از سوی حاضران در جلسه، جمع آوری و در مورد هر کدام از آنها نظرات و دیدگاه های متفاوت ارایه شد.
در پایان صاحبان سوژه ها و ایده هایی که بیشترین نظرات را به خود جلب کردند توضیحاتی را ارایه کردند و به سوالات مطرح شده، پاسخ دادند تا برای اجرای آنها در شرکت ملی پست برنامه ریزی انجام شود.
بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری رویداد ایده پردازان ارتباطی پست، از مدت بیش از یک سال گذشته با اهتمام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات رویداد سه شنبه های آموزشی با هدف ارتقای دانش کارکنان روابط عمومی های شرکت ها و سازمان های تابعه با موضوعات مختلف به صورت منظم در حال برگزاری است و بر اساس موضوعات روز و ضرورت های آموزشی حوزه روابط عمومی، آموزش های تخصصی در قالب کارگاه های عملی در حال ارایه است.
همچنین به منظور هماهنگی و ارتقای فعالیت های مجموعه روابط عمومی ادارت کل ارتباطات استان ها، همایش سه روزه ای در تیرماه سال جاری با برگزاری دوره های آموزشی و نشست های مختلف برگزار شد.
برگزاری جلسات منظم هفتگی شورای هماهنگی روابط عمومی سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات از بیش از یک سال گذشته با موضوع برنامه ریزی واحد بر اساس نیازهای هر مجموعه با مصوبات متنوعی در دست اجراست.

ارسال نظرات
با عقد قرارداد پرتاب ماهواره توسط اسپیس‌ایکس آمازون روی غرور خود پا گذاشت!
معاون وزیر ارتباطات در تشریح برنامه هفتم توسعه مطرح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل توانمندساز در برنامه هفتم توسعه
همزمان با رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی سند راهبردی صنایع اسباب بازی، بازی و سرگرمی رونمایی شد
در آخرین گزارش درآمد وفروش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛ رشد فروش و درآمد آسیاتک در آبان ماه سالجاری
در هشتمین گفت‏‏‌وگوی رو‌در‌روی مدیران‌عامل چند شرکت‏‏‌ دانش‏‏‌بنیان با محمد‌صادق خیاطیان صورت گرفت‌؛ بررسی مشکلات 5 شرکت دانش‏‏‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری
وبگردی