کد خبر: ۳۸۴۳۳
|
۲۴ آبان ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

هشدار اتحادیه اروپا به سازنده فتوشاپ

منابع می‌گویند که شرکت ادوبی با هشدار ضد انحصار اتحادیه اروپا در رابطه با قرارداد «فیگما» مواجه است.

به گزارش «نبض فناوری»، رویترز اعلام کرد، 3 نفر از آشنایان به این موضوع گفتند که پیشنهاد 20 میلیارد دلاری ادوبی برای پلتفرم طراح مبتنی بر ابر، فیگما، در روزهای آتی با هشدار ضد انحصار اتحادیه اروپا مواجه می‌شود، اقدامی که فشار را بر سازنده فتوشاپ برای ارائه راه حل های جلوگیری از انحصار افزایش خواهد داد.

معاملات فناوری در سرتاسر جهان اخیراً به دلیل ترس از اینکه برخی شرکت‌های بزرگ‌تر در حال خرید استارت‌آپ‌های رقیب و تقویت قدرت خود هستند مورد بررسی دقیق‌تری قرار گرفته است.

خبرها حاکی از این است که کمیسیون اروپا در روزهای آینده در حال آماده سازی بیانیه اعتراضات در مورد انحصارطلبی، برای ارسال به شرکت ها است.

چنین اسناد یا برگه‌های اتهامی نگرانی‌های ناظر رقابت اتحادیه اروپا را در مورد اینکه چرا معاملات می‌توانند ضد رقابتی باشند، بیان می‌کنند.

آژانس اتحادیه اروپا در ماه آگوست(مرداد-تیر) تحقیقات گسترده ای را در مورد خرید پیشنهادی ادوبی آغاز کرد و گفت که این خرید می تواند رقابت در بازارهای جهانی برای ابزارهای طراحی محصول تعاملی را کاهش دهد و همچنین رقبا را از بین ببرد.

منبع/ فارس

ارسال نظرات
با عقد قرارداد پرتاب ماهواره توسط اسپیس‌ایکس آمازون روی غرور خود پا گذاشت!
معاون وزیر ارتباطات در تشریح برنامه هفتم توسعه مطرح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل توانمندساز در برنامه هفتم توسعه
همزمان با رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی سند راهبردی صنایع اسباب بازی، بازی و سرگرمی رونمایی شد
در آخرین گزارش درآمد وفروش "آسیاتک" در کدال اعلام شد؛ رشد فروش و درآمد آسیاتک در آبان ماه سالجاری
در هشتمین گفت‏‏‌وگوی رو‌در‌روی مدیران‌عامل چند شرکت‏‏‌ دانش‏‏‌بنیان با محمد‌صادق خیاطیان صورت گرفت‌؛ بررسی مشکلات 5 شرکت دانش‏‏‌بنیان توسط رئیس صندوق نوآوری
وبگردی