کد خبر: ۳۸۹۵۲
|
۲۷ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۱
۶ استان کشور میزبان رقابت‌های اینوتکس پیچ؛

ثبت نام هفتمین دوره از رقابت‌های استارتاپی استانی «اینوتکس‌پیچ» آغاز شد

ثبت نام هفتمین دوره از رقابت‌های استارتاپی استانی اینوتکس‌پیچ (INOTEX Pitch) از امروز 27 آذر‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شد. این رویداد در 6 استان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، هفتمین دوره از رقابت‌های استارتاپی اینوتکس‌پیچ در 6 استان کشور برگزار می شود. ثبت نام برای حضور در این رویداد از امروز 27 آذر ماه و از طریق نشانی www.pitch.inotex.com آغار شد.

در هفتمین دوره رقابت اینوتکس پیچ، استان‌های کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، یزد، تهران، بوشهر و ارومیه، میزبانان این دوره از رقابت ها هستند.

همچنین به‌منظور تشویق به مشارکت بیشتر از سایر مناطق کشور و تثبیت جایگاه ملی نمایشگاه در قالب «جشنواره استانی اینوتکس»، برای نخستین‌بار رویداد «ریسرچ‌پیچ اینوتکس» در حوزه پژوهش‌های علمی و با هدف شناسایی پژوهش‌ها و تحقیقات دانشگاهی مسئله‌محور و کاربردی برگزار می شود. برپایی این رویداد یک روز پیش از رویداد اینوتکس‌پیچ در هر استان برنامه‌ریزی شده است.

مرحله مقدماتی این دو رقابت در حضور داوران و سرمایه‌گذاران برگزار و تیم‌های منتخب از هر استان به مرحله نهایی که در مراسم اختتامیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برگزار می‌شود راه می‌یابند. علاوه بر رقابت نهایی اینوتکس‌پیچ، تیم‌های منتخب در این رویداد، فرصت حضور در رقابت اینوتکس‌بتل (INOTEX Battle) را نیز خواهند داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویدادهای ریسرچ‌پیچ و اینوتکس‌پیچ، می توانند به سایت رسمی نمایشگاه اینوتکس (inotex.com) مراجعه نمایند.

براساس این گزارش، رویداد اینوتکس‌پیچ اولین‌بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ با هدف شناسایی استعدادهای برتر در استان‌ها و معرفی ایشان به زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برگزار شد.

شایان ذکر است نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۴)، بزرگ‌ترین رویداد در حوزه نوآوری و فناوری کشور است که توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

این رویداد با شعار «زیست‌بوم فناوری و نوآوری زیر یک سقف» در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 27 فروردین 1403 ریزش بیت‌کوین ادامه دارد؟
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی