کد خبر: ۳۹۲۲۱
|
۱۳ دی ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

رندرهای جدید گلکسی A55 فریم فلزی آن را نشان می‌دهد

گلکسی A5‌5 احتمالاً به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین و برترین گوشی میان‌رده غول کره‌ای برای سال 2024 وارد بازار خواهد شد.

به گزارش «نبض فناوری»، سامسونگ امروز تأیید کرد که سری گلکسی S24 در تاریخ 27 دی‌ماه معرفی خواهد شد، اما کره‌ای‌ها روی دستگاه‌های مهم دیگری ازجمله گلکسی A55 نیز کار می‌کنند. گلکسی A5‌5 احتمالاً به‌عنوان گران‌قیمت‌ترین و برترین گوشی میان‌رده غول کره‌ای برای سال 2024 وارد بازار خواهد شد که با فریم فلزی خود، طراحی باکیفیت‌تری را ارائه می‌دهد و اکنون رندرهایی منتشر شده است که طراحی آن را نشان می‌دهند.

طبق رندرهای منتشرشده، فریم گلکسی A55 نیز مانند گلکسی A15 و گلکسی A25 که ماه گذشته معرفی شدند، طراحی منحصر‌به‌فردی برای دکمه‌های صدا و پاور دارد. همچنین استفاده از فریم فلزی احتمالاً باعث می‌شود که این دستگاه نسبت به گلکسی A54، حالت پریمیوم‌تری داشته باشد؛ هرچند این تغییر احتمالاً منجر به افزایش قیمت نه‌چندان جزئی خواهد شد.

رندرهای جدید گلکسی A55 فریم فلزی آن را نشان می‌دهد

سایر تغییرات احتمالی گلکسی A55

یکی دیگر از عواملی که احتمالاً باعث افزایش قیمت دستگاه می‌شود، پردازنده اگزینوس 1480 است که اولین تراشه میان‌رده سامسونگ با پردازنده گرافیکی مبتنی بر معماری RDNA2 AMD محسوب می‌شود. در مورد سایر ارتقاهای گلکسی A55 سامسونگ، درحال‌حاضر اطلاعات کمی وجود دارد، اما بعید به‌نظر می‌رسد که شاهد تغییر بزرگ دیگری نسبت به گلکسی A54 باشیم.

رندرهای جدید گلکسی A55 فریم فلزی آن را نشان می‌دهد

از نظر نرم‌افزاری، گلکسی A55 از اندروید 14 و رابط کاربری One UI 6.1 پشتیبانی می‌کند و هنوز مشخص نیست که ویژگی‌های هوش مصنوعی گلکسی S24 در A55 و سایر گوشی‌های میان‌رده سامسونگ نیز در دسترس خواهند بود یا خیر. همچنین هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه زمانی قصد دارد این دستگاه را به بازار عرضه کند؛ هرچند براساس شایعات، احتمالاً در همان زمانی که گلکسی A54 سال گذشته معرفی شد، شاهد معرفی گلکسی A5‌5 نیز خواهیم بود. گلکسی A54 و A34، سال گذشته در اسفندماه با نمایشگر 120 هرتزی معرفی شدند.

رندرهای جدید گلکسی A55 فریم فلزی آن را نشان می‌دهد

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی