کد خبر: ۳۹۳۱۴
|
۱۹ دی ۱۴۰۲ | ۱۶:۴۹
نمایشگاه CES 2024

کیت و اپلیکیشن خانگی تشخیص عفونت ادراری

کیت خانگی و برنامه جدید آزمایش تشخیص عفونت ادراری «ویوو»(Vivoo) می‌تواند به کاربر بگوید که آیا عفونت ادراری دارد یا خیر.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت ویوو پس از توالت هوشمندی که سال گذشته در نمایشگاه CES 2023 معرفی کرد، امسال برای CES 2024 با یک محصول دیگر بررسی ادرار حضور یافته است.

انگجت اعلام کرد، این شرکت از کیت آزمایش دیجیتالی خانگی عفونت دستگاه ادراری(UTI) پرده‌برداری کرده است که آنچه را که دقت استاندارد طلایی می‌نامد را از طریق یک آزمایش دو دقیقه‌ای ارائه می‌دهد.

این شرکت می‌گوید برای استفاده از این کیت و برنامه مخصوص آن، کافی است روی نوار آزمایش ارائه ‌شده ادرار کنید و آن را اسکن کنید تا از طریق برنامه ویوو در یکی دو دقیقه نتیجه را دریافت کنید. اگر نتیجه مثبت باشد، کاربر می‌تواند در صورت لزوم با پزشک تماس بگیرد تا نسخه دریافت کند.

این شرکت می‌گوید این محصول در زمان مشتریان صرفه‌جویی می‌کند و از سردرگمی در خواندن نتایج آزمایش جلوگیری می‌کند و داده‌ها را دیجیتالی می‌کند تا مشتریان در صورت نیاز به درمان فوری بتوانند نتایج را از طریق برنامه با ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک بگذارند.

نحوه کار این کیت و برنامه بدین گونه است که نتایج از طریق نوار آزمایش به دست می‌آید و سپس توسط برنامه رمزگشایی می‌شود.

ویوو خاطرنشان می‌کند که عفونت دستگاه ادراری شایع‌ترین نوع عفونت سرپایی است که از هر ۱۰ زن، 6 نفر در طول زندگی خود آن را تجربه می‌کنند. به طور معمول، شما ادرار خود را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه می‌فرستید. ویوو می‌گوید که این محصول جدید، کاربران را از بوروکراسی آزمایشگاه‌ها نجات می‌دهد و همچنین بر خلاف کیت‌های آزمایش معمولی، داده‌های مربوطه را برای کاربرانی که ممکن است به آن نیاز داشته باشند، حفظ می‌کند.

در واقع، بسیاری از زنان عفونت‌های ادراری مکرر را تجربه می‌کنند که به حداقل یک یا حتی چند نوع آنتی‌بیوتیک مقاوم شده‌اند. اپلیکیشن ویوو با ثبت سابقه عفونت‌های گذشته می‌تواند به بیماران و متخصصان پزشکی کمک کند تا این مشکل را پیگیری و آن را به طور مناسب درمان کنند.

این شرکت سال گذشته از یک دستگاه توالت هوشمند رونمایی کرد که به توالت‌های موجود متصل می‌شود و داده‌هایی مانند سطح آب، منیزیم، PH، پروتئین و سدیم بدن را ارائه می‌دهد.

به گفته ویوو این محصول جدید خانگی در سه ماهه دوم ۲۰۲۴ به بازار خواهد آمد، اما قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

منبع/ ایسنا

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
وبگردی