کد خبر: ۳۹۳۳۸
|
۲۱ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۰

کنسول دستی Ayaneo Next Lite معرفی شد؛ اولین رقیب استیم دک با SteamOS

درحال‌‌حاضر مشخصات کامل این کنسول ازجمله تراشه مورد استفاده در آن اعلام نشده است.

به گزارش «نبض فناوری»، درحالی‌که Ayaneo از کنسول جدید خود رونمایی کرده، اما تمام مشخصات آن اعلام نشده است. علاوه‌براین، قیمت این کنسول هم مشخص نشده، بااین‌حال Ayaneo می‌گوید با یک کنسول مقرون‌به‌صرفه نسبت به رقبا روبه‌رو هستیم.

مشخصات کنسول دستی Ayaneo Next Lite

این کنسول جدید به نمایشگر 7 اینچی با رزولوشن 800p مجهز شده است و انرژی آن را یک باتری 47 وات‌ساعتی تأمین می‌کند. این کنسول همچنین از دو جوی‌استیک بهره می‌برد. درحال‌حاضر تراشه مورد استفاده در Ayaneo Next Lite‌ اعلام نشده است، بنابراین اطلاعی از قدرت آن نداریم.

به نظر می‌رسد Ayaneo از قصد قیمت کنسول جدیدش را اعلام نکرده است، بااین‌حال انتظار می‌رود قیمت آن نسبت به سایر کنسول‌های دستی موجود در بازار پایین‌تر باشد. این کنسول می‌تواند به رقابت مستقیم با استیم دک 349 دلاری برود، درحالی‌که کنسول Ayaneo Next قیمتی برابر 1315 دلار دارد.

این شرکت می‌گوید از امشب خرید اشتراک برای این کنسول باز می‌شود، بنابراین احتمالاً Ayaneo رویکرد متفاوتی را برای قیمت‌گذاری کنسول خود درنظر گرفته است. این احتمال وجود دارد که با بازشدن خرید اشتراک، مشخصات کامل کنسول دستی Ayaneo Next Lite اعلام شود.

رقابت در بازار کنسول‌های دستی داغ است. همین دو روز پیش شرکت MSI هم از کنسول دستی Claw در نمایشگاه CES 2024‌ رونمایی کرد؛ کنسولی که قدرتش را تراشه Core Ultra‌ تأمین می‌کند.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی