کد خبر: ۳۹۵۲۵
|
۰۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۳

حضور تاپ در اولین رویداد فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری

رویداد فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری برای نخستین بار توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و با همکاری و مشارکت بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت و شرکت‌‌های دانش‌بنیان برای نخستین بار در تهران برگزار شد.

حضور تاپ در اولین رویداد فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری

به گزارش «نبض فناوری» به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، اولین رویداد «فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری» با هدف توسعه اشتغال در بستر فضای مجازی و توانمندسازی مددجویان، توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در تهران برگزار شد و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نیز در این رویداد به همراه بانک پارسیان به عنوان حامی حضور داشت.

در این رویداد که برای نخستین سال به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) طی دو روز در 30 دی و 1 بهمن ماه در سالن فجر ساختمان مرکزی کمیته امداد خمینی (ره) برگزار شد، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به همراه بانک پارسیان و دیگر حامیان و شرکت‌های دانش‌بنیان و نمایندگان بانک‌های فعال در حوزه احسان و نیکوکاری و صاحبان ایده‌های برتر در حوزه فناوری خیریه و احسان حضور داشتند و به ارائه توانمندی‌ها و محصولات و راهکارهای نوین خود در این حوزه، پرداختند.

کاربرد فناوری‌های نوین در جمع‌آوری کمک‌های خیرین، صدقات و زکوات، بررسی جایگاه شبکه‌های اجتماعی ملی در واسطه‌گری نیکوکاری و نیات خیر خیرین و ارائه شیوه‌های نوین نظارت بر خیریه‌ها و شبکه‌های مردمی و... از جمله محورهای اصلی رویداد «فناوری‌های نوین در احسان و نیکوکاری» بود و پنل‌ها و نشست‌های تخصصی با این محوریت‌ها توسط صاحب‌نظران این حوزه در این دو روز، برگزار شد.

در ادامه در مراسم اختتامیه این رویداد، از ایده‌های برتر، فناوران و حامیان برگزیده با حضور ریاست محترم کمیته امداد و جمعی از مسئولین تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظرات
در مجمع سهامداران تصویب شد؛ تقسیم سود ۸۰ درصدی بابت هر سهم همراه اول
با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر و دانشگاه تهران انجام می‌شود: راه‌اندازی رصدخانه فناوری‌های نوین مالی سپهر
وبگردی