کد خبر: ۳۹۶۰۲
|
۰۷ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۶

حضور ایرانسل در اتواکسپو تهران

راهکارهای سازمانی ایرانسل با حضور در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری‌های نوین و صنایع وابسته (اتواکسپو تهران)، میزبان علاقه‌مندان به تحول دیجیتال در صنعت خودروسازی است.

راهکارهای سازمانی ایرانسل در این نمایشگاه که با تمرکز بر فناوری‌ها و نوآوری‌های حوزه خودرو، بستری معتبر برای تبادل دانش، فناوری و تجارت در این صنعت است، خدمات مدیریت هوشمند ناوگان (FMS) خود را با شرایط استثنایی ارائه می‌دهد. بدین ترتیب با خرید هر سرویس مدیریت هوشمند ناوگان (FMS)، علاوه‌بر استفاده از خدمات این سرویس، ۵ تا ۱۰ درصد تخفیف بر روی محصول واکه، سیستم بی‌سیم ایرانسل (PoC)، ۲۰ درصد تخفیف برای سرویس موبایل سازمانی (MVPN)، ۲۰ تا ۵۵درصد تخفیف برای سرویس یلوادوایز (Y’ello Adwise) و ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف برای حساب کاربری دانا پلاس، برای خریداران در نظر گرفته شده است.

همچنین در روزهای برگزاری نمایشگاه، کارگا‌ه‌های آموزشی مختلفی برگزار می‌شود که کارگاهی مرتبط با موضوع بررسی تجربه سه اپراتور خارجی تلفن‌همراه در زمینه خودرو متصل در کشورهای مختلف و با محوریت نقش اپراتور در اکوسیستم صنعت خودرو، سرویس‌های اپراتور، بررسی اپراتور در صنعت خودروی متصل و مدل‌های همکاری با ذی‌نفعان، یکی از این کارگاه‌ها است.

غرفه راهکارهای سازمانی ایرانسل، از ۱۰ تا ۱۵ بهمن ۱۴۰۲، در سالن ملل مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب، از ساعت ۱۰ تا ۱۸ میزبان علاقه‌مندان نمایشگاه اتواکسپو تهران است.

ارسال نظرات
با ادامه اعتصاب در کارخانه‌های تراشه سامسونگ به میز مذاکره بازگشت
وبگردی