کد خبر: ۳۹۶۲۲
|
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

سامسونگ هنوز درباره سرنوشت Galaxy AI پس از سال 2025 تصمیمی نگرفته است

قابلیت‌های Galaxy AI تا سال 2025 رایگان خواهند بود اما سامسونگ هنوز نمی‌داند که بعد از این تاریخ دقیقاً چه اتفاقی خواهد افتاد.

به گزارش «نبض فناوری»، مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ، «T.M. Roh» اخیراً درباره آینده مالی Galaxy AI صحبت کرده است. پیش‌تر اعلام شده بود که قابلیت‌های Galaxy AI تا سال 2025 رایگان خواهد بود؛ حالا به نظر می‌رسد این شرکت هنوز تصمیمی برای آینده آن نگرفته است. البته سامسونگ احتمالاً ویژگی‌های پیشرفته‌تر هوش مصنوعی را به‌صورت پولی در آینده معرفی خواهد کرد. همچنین Roh گفته است که تا پایان سال 2024 دستگاه‌های مجهز به هوش مصنوعی Galaxy AI به 100 میلیون خواهد رسید.

براساس گزارشی تازه، مدیرعامل سامسونگ موبایل گفت که به‌رغم سرمایه‌گذاری عظیمی که برای توسعه Galaxy AI انجام شده است، قابلیت‌های آن تا سال 2025 برای کاربران رایگان خواهد ماند. سؤالی که اکثر کاربران داشتند این بود که پس از این دوره، سرنوشت این هوش مصنوعی چه خواهد شد؛ به نظر می‌رسد که سامسونگ هنوز جوابی قطعی برای این سؤال ندارد.

سامسونگ هنوز درباره سرنوشت Galaxy AI پس از سال 2025 تصمیمی نگرفته است

سرنوشت Galaxy AI پس از سال 2025

«تی‌ام رو» گفته است که سامسونگ هیچ تصمیمی درباره آینده مالی Galaxy AI پس از سال 2025 نگرفته است. او می‌گوید:

«طبق تجزیه‌وتحلیل ما، نیازهای مختلفی برای هوش مصنوعی موبایل وجود دارد. بنابراین، مشتریانی وجود خواهند داشت که از قابلیت‎‌های رایگان این هوش مصنوعی راضی خواهند بود. همچنین ممکن است مشتریانی نیز باشند که قابلیت‌های هوش مصنوعی قوی‌تری بخواهند و حتی برای آن پول بپردازند. ازاین‌رو، در تصمیم‌گیری‌های آینده، ما همه این عوامل را در نظر خواهیم گرفت.»

این شرکت حدود یک سال فرصت دارد تا دراین‌باره تصمیم بگیرد و به احتمال‌فراوان تا آن زمان اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد. تی‌ام رو همچنین آینده رو‌شنی برای Galaxy AI متصور است. او گفت که این شرکت قصد دارد در سال 2024 این فناوری را به بیش از 100 میلیون دستگاه در سراسر جهان برساند.

سامسونگ قبلاً تأیید کرده بود که این هوش مصنوعی در نیمه اول سال 2024 در پرچمداران قدیمی‌تر ازجمله سری گلکسی S23، گلکسی زد فولد و فلیپ 5 و گلکسی تب S9 عرضه خواهد شد. همچنین احتمال دارد که گلکسی زد فولد 6 و فلیپ 6 دارای قابلیت‌های Galaxy AI باشند. همه این دستگاه‌ها می‌توانند به سامسونگ کمک کنند تا به هدف 100 میلیونی خود برای عرضه Galaxy AI دست یابد.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
وبگردی