کد خبر: ۳۹۶۵۵
|
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

قابلیت‌های Galaxy AI برای بیش از 100 دستگاه سامسونگ در سال 2024 ارائه می‌شود

عملکردهای مبتنی بر هوش مصنوعی نه تنها در مدل‌های پرچمدار نسل فعلی، بلکه بر روی نسل‌های قدیمی‌تر نیز ارائه خواهند شد.

به گزارش«نبض فناوری» شرکت سامسونگ اخیرا گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S24 خود را معرفی کرد. این گوشی‌ها در کنار امکانات متعدد و مختلف از قابلیت‌های Galaxy AI مبتنی بر هوش مصنوعی نیز بهره‌مند شدند.

اکنون برند کره‌ای وعده داده که این ویژگی‌ها به‌زودی بر روی 100 میلیون دستگاه ساخت سامسونگ قابل دسترس خواهد بود. رئیس واحد Samsung MX اعلام کرده که امسال Galaxy AI بر روی تقریبا 100 میلیون دستگاه موبایلی مختلف سامسونگ و البته در وهله نخست، گوشی‌های هوشمند قابل دسترس خواهد بود.

این موضوع بدان معناست که عملکردهای مبتنی بر هوش مصنوعی نه تنها در مدل‌های پرچمدار نسل فعلی، بلکه بر روی نسل‌های قدیمی‌تر نیز ارائه خواهند شد. با این‌حال بایستی به یک نکته ظریف نیز توجه داشت. سامسونگ پیش‌تر اعلام کرده که تمامی این ویژگی‌ها تا سال 2025 رایگان خواهند بود.

این عبارت نشان می‌دهد که امکانات مبتنی بر هوش مصنوعی پس از سال 2025 با پرداخت هزینه قابل استفاده خواهند بود. این سناریو احتمالا به‌صورت نسبی و مرحله به مرحله عملیاتی خواهد شد. حداقل با توجه به اظهارات مدیر ارشد سامسونگ می‌توان استدلال کرد که سامسونگ هنوز در این‌باره هیچ تصمیمی نگرفته است.

منبع:آی تی رسان

ارسال نظرات
وبگردی