کد خبر: ۳۹۷۱۹
|
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۰۹:۲۷

بهره‌برداری از سایت‌های ارتباطی ایرانسل در همدان به مناسبت دهه فجر

دو سایت ارتباطی ایرانسل در شهرستان‌های بهار و کبودرآهنگ استان همدان، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش نبض فناوری به نقل از روابط عمومی ایرانسل، صبح روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور دکتر عباس صادقی پوریانی مدیرکل ارتباطات و فناوری‌اطلاعات استان همدان، دکتر مجتبی فیض‌اللهی فرماندار شهرستان بهار، دکتر حمید میرزایی بخشدار لالجین و جمعی از مدیران منطقه‌ای و استانی، از سایت ارتباطی ایرانسل در روستای «راه‌هموار» لالجین از توابع شهرستان بهار استان همدان و به نمایندگی از سایت ارتباطی دیگر در بخش مرکزی شهرستان کبودرآهنگ، بهره‌برداری شد.

این دو سایت در مجموع ۸ روستا و ۵۷۷ خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد و با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال، ۲هزار نفر را به اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل متصل می‌کند.

 

بهره‌برداری از سایت‌های ارتباطی ایرانسل در همدان به مناسبت دهه فجر

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران تاکنون بیش از ۹۰ درصد جمعیت کشور را تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار داده که این آمار در شهرهای بزرگ ۱۰۰ درصد و شهرهای دیگر نیز نزدیک به این میزان است. ایرانسل در همین راستا و با هدف تکمیل پوشش ارتباطی در تمام شهرها و روستاها، پروژه بزرگ USO (خدمات عمومی اجباری ارتباطات و فن آوری اطلاعات) را با هدایت وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات پیش برده و با نصب و راه‌اندازی یا ارتقاء تکنولوژی سایت‌های ارتباطی، روستاهای بالای ۲۰ خانواری که طبق برنامه وزارت ارتباطات به ایرانسل واگذار شده‌اند را تحت پوشش اینترنت پرسرعت تلفن‌همراه قرار داده است. این پروژه بزرگ اکنون در ماه‌های پایانی است و طبق پیش‌بینی‌های وزارت ارتباطات، جشن اتصال تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات، تا پایان سال ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

 

آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 3 اردیبهشت 1403 کارمزد بیت‌کوین صعودی یا نزولی است؟
جایگزین باتری‌های لیتیوم یونی؛ باتری که در چند ثانیه شارژ می‌شود
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در اول اردیبهشت 1403 هاوینگ بیت‌کوین فرا رسید
به دلیل نگرانی از ایمنی داده‌ها؛ هلند استفاده از فیس‌بوک را ممنوع می‌کند
وبگردی