کد خبر: ۳۹۸۶۸
|
۲۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۴

توسن آکادمی حامی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف «spaghetti contest۵»، سوم اسفندماه توسط گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) و با حمایت توسن آکادمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، مسابقات کد نویسی مبهم رویدادی است که برای تخمین مهارت برنامه‌نویسان در نوشتن کد‌های ناخوانا یا در اصطلاح (Dirty Code) برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در طی این رقابت برای حل چالش‌های روز بازار راه حل ارائه می‌کنند.

این مسابقه با رویکرد ﺷﻨﺎﺳﺎیی اﺳﺘﻌﺪادﻫﺎی ﺑﺮﺗﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌نویسی کشور، توسعه مهارت و دانش کسب و کاری برنامه‌نویسان در صنعت فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود و از مهمترین مزیت‌های شرکت در آن برای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﻧﻮﯾﺴﺎن می‌توان به یادگیری، تمرین، رﻗﺎﺑﺖ و اﺳﺘﺨﺪام در ﺷﺮکت‌ﻫﺎی ﻣﻌﺘﺒﺮ اشاره کرد.

کدنویسان برای شرکت در این مسابقه، سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداز ظهر رقابت می‌کنند و برگزیدگان این رویداد از امکان استخدام در شرکت‌های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

توسن آکادمی با هدف حمایت از آموزش و توسعه برنامه‌نویسی، تبادل تجربه و به اشتراک‌گذاری خلاقیت و دانش در جامعه برنامه نویسان جوان از این رویداد حمایت می‌کند و به عنوان حامی اصلی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف علاوه بر عضویت در کمیته سیاست‌گذاری، تیم داوری، مشاوره و نظارت بر عملکرد شرکت‌کنندگان، با برگزاری کارگاه آموزشی در خلال برگزاری مسابقه با این رویداد مشارکت دارد.

توسن آکادمی حامی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف

مهمترین ماموریت توسن آکادمی، توسعه یادگیری و کسب تجربه برای حمایت از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان در ورود به بازار کار است و این مجموعه با هدف انتقال دانش و تجربه در مهرماه ۱۴۰۰ توسط شرکت توسن راه‌اندازی شده است. ورود به توسن آکادمی برای تمام علاقه‌مندان آزاد است و دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان می‌توانند به راحتی از خدمات و آموزش‌های آن بهره‌مند شوند.

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف، سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداز ظهر با حمایت توسن آکادمی، پارک علم و فناوری و ... در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و برگزیدگان این رقابت‌ها از امکان استخدام در شرکت‌های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
برای پیروی از قوانین ترکیه؛ «تردز» در ترکیه تعطیل شد
وبگردی