کد خبر: ۳۹۸۹۸
|
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۷

آسیاتک؛ برنده لوح تقدیر جشنواره ملی بهره‌وری 

آسیاتک با ارائه تجربیات خود در زمینه توسعه شبکه فیبر نوری، فضای ذخیره‌سازی ابری و OSS برنده جوایز سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری شد.

به گزارش نبض فناوری به نقل از روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛ این شرکت در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری که دوشنبه هفته جاری، ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ برگزار شد، برای ارائه تجربه موفق خود در توسعه شبکه کشوری دسترسی (اینترنت) بر پایه تکنولوژی فیبر نوری (FTTX) موفق به کسب لوح تقدیر شد. همچنین از آسیاتک برای اجرای پروژه فضای ذخیره‌سازی ابری (Cloud Services) و استقرار سیستم مدیریت پشتیبان عملیات (OSS) تقدیر شد. آسیاتک پیش از این نیز برنده جایزه ملی بهره‌وری شده بود.

این جشنواره، سالانه با مشارکت اتاق بازرگانی ایران و با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات و موفقیت‌های مدیران بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌شود. به این ترتیب، شرکت‎‌های فعال در اصناف مختلف، پروژه‌هایی را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌هایی، چون ارتقای فروش، افزایش بهره‌وری کارکنان، کاهش ضایعات، افزایش رضایت مشتریان و ... که با استفاده از ابزار‌های مدیریتی درون سازمانی خود اجرا کرده‌اند، معرفی کرده و بیش از ۲۰۰ داور آن‌ها را بررسی کرده و از تجربه‌های برتر تقدیر می‌کنند.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 27 فروردین 1403 ریزش بیت‌کوین ادامه دارد؟
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 25 فروردین 1403 ریزش اتریوم و بیت‌کوین
وبگردی