کد خبر: ۴۰۰۴۳
|
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۰

توسعه کسب و کار با نرم افزار بهداشتی ساختمان و شیرآلات پارمیس

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، به صورت تخصصی در حوزه تولید و عرضه انواع و اقسام پلتفرم‌های حسابداری فعالیت داشته و با پشت سر گذاشتن رقبای زیاد، توانسته محصولات خود را هر چه بیشتر به صاحبان کسب و کارهای مختلف بشناساند. از بین تمامی پلتفرم‌های تولید شده در تیم وزین پارمیس، می‌توان از نرم افزار بهداشتی ساختمان ، نرم افزار حسابداری شیرآلات و نرم افزار حسابداری آهن فروشی نام برد که، هر یک با داشتن عملکردی عالی مورد توجه مشتریان قرار دارند.

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، به صورت تخصصی در حوزه تولید و عرضه انواع و اقسام پلتفرم‌های حسابداری فعالیت داشته و با پشت سر گذاشتن رقبای زیاد، توانسته محصولات خود را هر چه بیشتر به صاحبان کسب و کارهای مختلف بشناساند. از بین تمامی پلتفرم‌های تولید شده در تیم وزین پارمیس، می‌توان از نرم افزار بهداشتی ساختمان ، نرم افزار حسابداری شیرآلات و نرم افزار حسابداری آهن فروشی نام برد که، هر یک با داشتن عملکردی عالی مورد توجه مشتریان قرار دارند.

معرفی نرم افزار بهداشتی ساختمان پارمیس

نرم افزار بهداشتی ساختمان پارمیس، پلتفرمی است که، به شما در انجام امور انبارگردانی کمک زیادی کرده و قابلیت تعریف سریال، کد و یا بارکد را برای انواع کالاها دارد. به این ترتیب، یافتن کالاهای مختلف از بین حجم بالایی از اجناس موجود در انبار، سخت و زمانبر نیست. بعلاوه، اگر در صادر کردن انواع اسناد حسابداری و یا صورتحساب‌های مختلف برای مشتریان مشکل دارید، استفاده از نرم افزار حسابداری بهداشتی ساختمان پارمیس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نرم افزار حسابداری بهداشتی ساختمان پارمیس، فضایی بسیار امن جهت ذخیره کردن اطلاعات مالی هر کسب و کاری را فراهم می‌کند. از طرفی، با استفاده از آن می‌توانید انواع کالاهای متنوع را با توجه به مشخصات آن‌ها همچون رنگ و جنس در آن ثبت کنید. با استفاده از نرم افزار حسابداری بهداشتی ساختمان پارمیس، می‌توانید از تمامی دغدغه‌های خود در زمینه حسابداری و مالی بکاهید و به کمک جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، پیشرفتی قابل توجه را برای کسب و کار خود حاصل کنید.

معرفی نرم افزار حسابداری شیرآلات پارمیس

در صورت داشتن فروشگاه شیرآلات، به مراتب باید از موجودی انبار کالاهای خود اطلاع داشته باشید و انجام این کار نیز زمان بر و سخت است. اما با استفاده از نرم افزار حسابداری شیرآلات پارمیس، امور انبارداری و اطلاع از موجودی انبار در زمانی کوتاه و بی دردسر انجام می‌شود. در هر جایگاهی که فعالیت می‌کنید (خرده فروش، عمده فروش و یا تولید کننده )، امکان استفاده از پلتفرم حسابداری شیرآلات پارمیس را دارید.

اگر می‌خواهید جهت پیگیری کردن ضمانت کالاها، شماره سریالی را برای هر یک از اجناس تعریف کنید، از طریق پلتفرم حسابداری شیرآلات امکان انجام این کار برایتان وجود دارد. شکل دهی سبک فروش خود با نمایند‌ه‌های فروش و مدیریت خط تولید را می‌توان جزء دیگر قابلیت‌های اتوماسیون شیرآلات به شمار آورد.

معرفی نرم افزار حسابداری آهن فروشی پارمیس

نرم افزار حسابداری آهن فروشی پارمیس، به راحتی می‌توانید کلیه اسناد مرتبط با فروش، هزینه‌ها و خروج و ورود انواع کالاها را ثبت کرده و آن‌ها را حفظ بفرمایید. همچنین، اگر می‌خواهید خروجی‌های مالی را به سازمان‌های دولتی ارائه دهید، نرم افزار حسابداری آهن فروشی پارمیس، به آسانی می‌توانید وقایع را ثبت کرده و تمامی کالاها را براساس واحدهای دلخواه مشتریان تعریف بفرمایید. از طریق این پلتفرم آهن فروشی، می‌توانید رضایت مشتریان را از کسب و کار خود بدست آورده و شغل خود را توسعه دهید. نرم افزار آهن فروشی پارمیس را می‌توان جزء قدرتمندترین و بهترین پلتفرم‌های تخصصی موجود در این رابطه دانست. اگر می‌خواهید بدون هیچ محدودیتی، فاکتور مشتریان را آن هم در تعداد بالا صادر کنید، اتوماسیون آهن فروشی پارمیس، می‌تواند این کار را به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه برایتان انجام دهد. 

جمع بندی

شرکت پارمیس، از همان زمان تاسیس مجموعه، همواره افرادی را بکار گرفته که، از دانش و تخصصی بالا در حوزه حسابداری برخوردار هستند و توانسته‌اند نقش مهمی در ارتقاء سازمان داشته باشند. تعداد بالای نرم افزارهای حسابداری تولید شده در پارمیس و کیفیت فوق العاده آن‌ها، خود گواه روشنی بر این موضوع است. از طرفی، اگر از شیوه کار با هر یک از نرم افزارهای حسابداری از جمله پلتفرم بهداشتی ساختمان، نرم افزار حسابداری شیرآلات و یا آهن فروشی اطلاعی ندارید، پارمیس به راحتی این نگرانی شما را در زمان خرید این پلتفرم به راحتی برطرف می‌کند.

به این صورت که، جلسات مشاوره پارمیس برای مشتریان مجموعه، با کیفیتی عالی برگزار می‌شود تا شناخت کافی را از این پلتفرم‌ها بدست آورید. البته، بهتر است از دریافت دموی رایگان یک هفته‌ای ارائه شده توسط تیم فروش ما نیز غافل نشوید. مورد مهم دیگر اینکه، اگر به دنبال دریافت نمایندگی از شرکت پارمیس هستید، برای اطلاع از شرایط آن می‌توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا تمامی اطلاعات را به صورت تلفنی در دسترس شما قرار دهند.

برای خرید و یا دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و مدیریتی پارمیس با شماره 02187758 تماس و یا به وبسایت https://www.parmisit.com/ مراجعه فرمایید.

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
وبگردی