کد خبر: ۴۰۱۰۶
|
۱۷ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

مینگ-چی کو: اپل روی مک‌بوک با نمایشگر تاشو 20 اینچی کار می‌کند

به نظر می‌رسد اپل در سال 2027 تولید انبوه مک‌بوک با نمایشگر 20 اینچی تاشو را شروع می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، بنابر تحلیلگر مطرح محصولات اپل، «مینگ-چی کو»، اپل می‌خواهد طی سه سال آینده یک مک‌بوک با نمایشگر تاشو 20 اینچی روانه بازار کند.

کو با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس، اعلام کرده که تنها محصول اپل با نمایشگر تاشو که برنامه توسعه مشخصی دارد، مک بوک با نمایشگر تاشو است:

«تنها محصول اپل با نمایشگر تاشو که برنامه توسعه مشخصی دارد، مک‌بوک با نمایشگر 20.3 اینچی است که انتظار می‌رود سال 2027 به‌طور انبوه تولید شود.»

کو اطلاعات بیشتری درباره این محصول ارائه نکرده است.

مک‌بوک با نمایشگر تاشو در راه است

کو سومین منبعی است که به توسعه مک بوک با نمایشگر تاشو اشاره می‌کند. پیش از کو، «راس یانگ»، تحلیلگر صنعت نمایشگر و همچنین وب‌سایت کره‌ای The Elec چنین ادعایی را مطرح کرده بودند.

درحال‌حاضر بزرگ‌ترین لپ‌تاپ اپل، مک‌بوک پرو 16 اینچی است. البته پیش از آن با مک‌بوک 17 اینچی هم روبه‌رو شده بودیم که اپل در سال 2012 تولید آن را متوقف کرد. حالا به نظر می‌رسد اپل روی یک مک‌بوک با نمایشگر 20 اینچی کار می‌کند. درحالی‌که کو اطلاعاتی درباره طراحی این محصول منتشر نکرده است، درحالت استفاده به‌صورت یک لپ‌تاپ سنتی، نمایشگر کوچک‌تری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

درحالی‌که شایعات زیادی درباره آیفون و آیپد تاشو اپل وجود دارد، کو می‌گوید مک‌بوک 20 اینچی تنها محصول تاشو اپل با یک برنامه توسعه مشخص است. بنابراین ظاهراً نباید منتظر معرفی آیفون یا آیپد تاشو در آینده نزدیک باشیم.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
وبگردی