کد خبر: ۴۰۳۷۹
|
۱۲ فروردين ۱۴۰۳ | ۱۵:۳۵

نوار جستجوی واتس‌اپ ظاهراً به‌زودی بازطراحی می‌شود

نوار جستجوی واتس‌اپ زیباتر و بزرگ‌تر می‌شود.

به گزارش نض فناوری، واتس‌اپ طی چند وقت اخیر تغییرات زیادی را تجربه کرده است تا ظاهر و عملکرد مدرن‌تری را در اختیار کاربران قرار دهد. توسعه‌دهندگان واتس‌اپ این‌بار سراغ بازطراحی نوار جستجوی این پیام‌رسان محبوب رفته‌اند. طراحی جدید این بخش احتمالاً در نسخه‌های بعدی واتس‌اپ از راه خواهد رسید.

نوار جستجوی جدید در نسل‌های بعدی آپدیت واتس‌اپ؟

نوار جستجوی واتس‌اپ ظاهراً به‌زودی بازطراحی می‌شود

نوار جستجوی قدیمی (سمت راست) و نوار جستجوی جدید (سمت چپ)

گزارش‌ها‌ از حضور نوار جستجوی جدید در بتای نسخه ۲.۲۴.۷.۱ واتس‌اپ حکایت دارند. پیش‌تر واتس‌اپ در عملکرد قابلیت جستجوی پیام‌رسان خود تغییراتی را ایجاد کرده بود و حالا نوبت به تغییرات ظاهری این بخش رسیده است. ظاهراً واتس‌اپ مدتی است که روی ارائه این نوار جستجو با جدیت کار می‌کند؛ چراکه نسل جدید قابلیت جستجوی این پیام‌رسان در برخی دیگر از نسخه‌های بتای آن نیز رؤیت شده بود.

کاربرانی که از نسخه‌های جدیدتر واتس‌اپ استفاده می‌کنند، هنوز امکان استفاده از نوار جستجوی بازطراحی‌شده را ندارند. به‌نظر می‌رسد که این قابلیت احتمالاً بخش بزرگی از به‌روزرسانی‌های آینده، هرچند با روند توسعه‌ای کُند باشد. به‌لطف طراحی جدید نوار جستجو، اندازه آن روی صفحه بیشتر شده و راحت‌‌تر می‌توانید وارد آن شوید. همچنین ظاهر آن با المان‌های طراحی روز مطابقت بیشتری نیز دارد. زمان دقیق عرضه عمومی نسل جدید این ویژگی در واتس‌اپ مشخص نیست؛ اما از زمان دسترسی عمومی به آن نباید فاصله چندانی داشته باشیم.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
برای پیروی از قوانین ترکیه؛ «تردز» در ترکیه تعطیل شد
وبگردی