کد خبر: ۴۰۴۲۴
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ | ۲۰:۳۰

تصاویر ماکت سری آیفون ۱۶ منتشر شد؛ افزودن یک دکمه جدید و بازگشت به طراحی دوربین آیفون X

براساس تصاویر ماکت سری آیفون ۱۶، اپل در تمام گوشی‌های این خانواده از دکمه اکشن و Capture استفاده خواهد کرد.

به گزارش نبض فناوری، اپل چند ماه دیگر از نسل جدید آیفون‌ها رونمایی می‌کند، اما حالا شاهد انتشار تصاویری از ماکت سری آیفون ۱۶ هستیم که برخی از ویژگی‌های کلیدی آن‌ها را افشا می‌کنند. درحالت کلی، سری آیفون 16 از طراحی مشابه با نسل قبلی بهره می‌برد، بااین‌حال با تغییراتی هم روبه‌رو هستیم؛ مانند تغییر طراحی دوربین نسخه‌های استاندارد و پلاس.

این تصاویر که توسط «سانی دیکسون» در ایکس منتشر شده‌اند، ماکت هر چهار مدل سری آیفون 16 را نشان می‌دهند.

ماکت سری آیفون ۱۶

طبق این تصاویر، اپل دکمه اکشن را به تمام اعضای سری آیفون ۱۶ می‌آورد و همچنین به سراغ دکمه جدید Capture برای این محصولات می‌رود. البته شاید مهم‌ترین تغییر این خانواده، تغییر سبک طراحی دوربین اصلی آیفون 16‌ و 16‌ پلاس باشد. طبق تصاویر، در این محصولات با طراحی شبیه آیفون X‌ روبه‌رو می‌شویم، بنابراین خبری از ماژول دوربین دایره‌ای‌شکل در این محصولات نخواهد بود.

تصاویر ماکت سری آیفون ۱۶ منتشر شد؛ افزودن یک دکمه جدید و بازگشت به طراحی دوربین آیفون Xبراساس تصاویر ماکت سری آیفون ۱۶، اپل در تمام گوشی‌های این خانواده از دکمه اکشن و Capture استفاده خواهد کرد.

درحالت کلی، تصاویر ماکت سری آیفون ۱۶ موارد زیر را برملا می‌کنند:

* دکمه اکشن در تمام گوشی‌های سری آیفون ۱۶ مورد استفاده قرار می‌گیرد و این درحالی است که تنها آیفون ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس به آن مجهز شده‌اند.

* در سمت راست این محصولات، دکمه جدید Capture قرار می‌گیرد. این دکمه طراحی مکانیکی خواهد داشت، بااین‌حال از لمس برای قابلیت زوم هم پشتیبانی می‌کند.

* آیفون ۱۶ و ۱۶ پرو مکس نسبت به آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس کمی بزرگ‌تر هستند که علت آن، افزایش اندازه صفحه‌نمایش است. انتظار می‌رود آیفون 16 پرو به نمایشگر ۶.۳ اینچی و مدل پرو مکس به صفحه‌نمایش ۶.۹ اینچی مجهز شوند.

* آیفون 16 و 16 پلاس به دوربین اصلی با چیدمان عمودی مشابه آیفون X مجهز می‌شوند. این سبک طراحی احتمالاً امکان فیلم‌برداری فضایی یا فراگیر برای هدست ویژن پرو را فراهم می‌کند.

با توجه به اینکه سری آیفون ۱۶ در شهریورماه معرفی می‌شود، همچنان باید منتظر انتشار شایعات و گزارش‌های زیادی درباره آن‌ها باشیم.

منبع/ دیجیاتو

برچسب ها: اپل آیفون 16 آیفون
ارسال نظرات
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، رشد درآمد ۲۹ درصدی «توسن» در دوره یکماهه اسفند ۱۴۰۲
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 فروردین 1403 صعود اندک بیت‌کوین
پیش از برگزاری انتخابات؛ ایکس در هندوستان دردسر درست کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 28 اسفند 1403 پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین
برای پیروی از قوانین ترکیه؛ «تردز» در ترکیه تعطیل شد
وبگردی