کد خبر: ۴۰۶۳۸
|
۳۱ فروردين ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

قیمت نات کوین چند است و چگونه می‌توان قیمت NOT را مشاهده کرد؟

زمان زیادی از آغاز فعالیت ارز دیجیتال نات کوین نمی‌گذرد ولی با این حال به موفقیت‌هایی رسیده که بسیاری پیش از آن هنوز به آن‌ها دست نیافته‌اند.

به گزارش «نبض فناوری»زمان زیادی از آغاز فعالیت ارز دیجیتال نات کوین نمی‌گذرد ولی با این حال به موفقیت‌هایی رسیده که بسیاری پیش از آن هنوز به آن‌ها دست نیافته‌اند. نات کوین در مدت زمان کوتاهی توانست بیش از 35 میلیون کاربر به سمت خود جذب کند تا به راحتی به بزرگ‌ترین بازی Web3 تبدیل شود. حجم استقبال بی‌نظیر مردم از این پروژه باعث شده تا صحبت‌های زیادی درباره قیمت نات کوین مطرح شود. با ما در آی‌تی‌رسان همراه باشید.

روند لیست شدن این ارز در صرافی‌های مختلف مدت‌هاست که آغاز شده ولی هنوز به پایان نرسیده است. به همین علت، نمی‌توان در شرایط فعلی به صورت مستقیم، نات کوین را قیمت گذاری کرد، اما همان‌طور که در مقاله نحوه فروش نات کوین به معرفی آن پرداخته‌ایم، توکن wNOT جایگزین مناسبی برای نات کوین در شرایط فعلی بوده که بعد از عرضه رسمی نات کوین در صرافی‌ها با توکن‌ها NOT معاوضه خواهد شد.

به دلیل این که توکن wNOT هم‌اکنون خرید و فروش فعال دارد و شما می‌توانید از این طریق، نات کوین‌های خود را به فروش برسانید، از این بابت می‌توان نات کوین‌ها را قیمت‌گذاری کرد. توجه داشته باشید که بعد از عرضه رسمی نات کوین در صرافی‌ها، قیمت این ارز به مقادیر زیادی تغییر خواهد کرد.

قیمت فعلی نات کوین

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم، در حال حاضر تنها راه خرید و فروش این ارز از طریق توکن wNOT امکان‌پذیر است. در زمان نگارش این مقاله یک توکن wNOT قیمتی برابر با 0.000001188 تون یا 0.000007 دلار دارد که یعنی هر یک میلیون توکن wNOT ارزشی معادل 1.188 تون یا 7.3 دلار دارد.

توجه داشته باشید که بعد از لیست شدن این ارز در صرافی‌های مختلف و آغاز سیل عظیم فروش نات کوین، قیمت آن قطعا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

مشاهده قیمت لحظه‌ای توکن wNOT – در شرایط فعلی

در این بخش از مقاله به آموزش مشاهده قیمت توکن wNOT به صورت لحظه‌ای پرداخته‌ایم. برای انجام این کار ابتدا وارد برنامه STON.fi شوید و به بخش Swap بروید.

قیمت نات کوین

در بخش “You Send” توکن wNOT را انتخاب کنید.

برای مشاهده قیمت نات بر حسب ارز Ton، در بخش “You Receive” ارز Toncoin و برای مشاهده قیمت دلاری ارز تتر یا همان USDT را انتخاب کنید.

قیمت نات کوین

در این بخش شما می‌توانید مقادیر مختلفی را انتخاب تا معادل ارزش آن در دیگر ارز‌های دیجیتال را مشاهده کنید. برای مشاهده قیمت کلی، عدد یک میلیون را وارد کنید. توجه داشته باشید که از آنجایی که فقط می‌خواهیم قیمت را مشاهده کنیم و قصدی برای انجام معامله نداریم، دیگر لازم نیست کار دیگری انجام دهید و می‌توانید از این صفحه خارج شوید.

مشاهده قیمت لحظه‌ای نات کوین – در آینده

بعد از این که فرایند لیست شدن نات کوین در صرافی‌های مختلف به اتمام برسد، شما می‌توانید قیمت NOT را در اکثر صرافی‌ها و سایت‌های معتبر مانند CoinMarketCap یا CoinGecko مشاهده فرمایید. تا آن زمان، تنها راه مشاهده قیمت این ارز، روش معرفی شده قبلی خواهد بود.

 

منبع:آی تی رسان

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی