کد خبر: ۴۰۶۵۷
|
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۸:۳۰

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

تصاویری از گوشی پیکسل ۹ پرو موبایل جدید گوگل منتشر شده که نشان می دهد این دستگاه ۳ دوربین پشتی دارد و طراحی آن با گوشی پیکسل ۸ پرو بسیار متمایز است.

به گزارش «نبض فناوری»، دیجیتال ترندز اعلام کرد، دستگاه پیکسل ۹ پرو شرکت گوگل در سال ۲۰۲۴ سرو صدای زیادی ایجاد کرده است. به تازگی نیز تصاویر از آن منتشر شده که برخی مشخصات دستگاه را نشان می دهد.

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

تصاویر این دستگاه توسط یک منبع ناشناس در وب سایت Rozetked منتشر شده اند. تصاویر منتشر شده به دستگاه پیکسل ۹ پرو تعلق دارد که بین مدل پایه پیکسل ۹ ومدل بزرگتر پکسل ۹ پرو ایکس ال قرار دارد.

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

این عکس ها نشان دهنده تغییری بزرگ نسبت به رندرهای منتشر شده از دستگاه از جمله طراحی نوار دوربین پشت دستگاه است. پشت دستگاه به وضوح ۳ دوربین، یک فلاش ال ای دی و چیزی که حسگر دما به نظر می رسد، وجود دارد.

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

همچنین نمای پشت پیکسل ۹ پرو مات است. علاوه بر آنچه گفته شد پشت دستگاه یک پورت یو اس بی سی وجود دارد که در کنار آن بلندگو، میکروفون و قسمت قرار گرفتن سیمکارت نیز وجود دارد.

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

در بالای قاب دستگاه یک آنتن mmWave ۵G و در سمت راست دستگاه دکمه های تنظیم صوت و روشن وخاموش کردن دستگاه قرار گرفته اند. تصاویر پیکسل ۹ پرو صفحه بوت لودر گوشی را نشان می‌دهد که تأیید می‌کند که این مدل دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و ۱۶ گیگابایت رم است که افزایش قابل‌توجهی نسبت به رم ۱۲ گیگابایتی Pixel ۸ Pro است.

تصاویر موبایل پیکسل ۹ پرو منتشر شد

بوت لودر یک برنامه رایانه‌ای است که راه‌اندازی رایانه را انجام می دهد.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی