کد خبر: ۴۰۸۲۰
|
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۷:۱۰
به صورت آزمایشی؛

گوگل، ایموجی صوتی را به تماس‌ها می‌افزاید

گوگل قابلیتی آزمایشی به اپلیکیشن فون گوگل افزوده که شامل جلوه های صوتی است و هنگام تماس صوتی صداهای مختلف مانند دست زدن وخنده را پخش می کند.

به گزارش نبض فناوری، گیزموچاینا اعلام کرد، گوگل فون یک آپدیت عجیب دریافت می‌کند که ممکن است برای بسیاری از کاربران تعجب برانگیز باشد. یک نسخه بتا از اپ نشان می‌دهد این شرکت تصمیم دارد ای موجی‌های صوتی را بیفزاید که در حقیقت جلوه‌های صوتی است که کاربران می‌توانند هنگام تماس تلفنی پخش کنند.

این ای موجی‌های صوتی در ۶ دسته مختلف دست زدن، خندیدن، گریه کردن، سروصدای جشن گرفتن، صدای طبل زدن وغیره ارائه می‌شود. کاربر هنگام تماس تلفنی می‌تواند یک منو یا پرچم کوچک در پایین نمایشگر مشاهده و از طریق آن به این ای موجی‌ها دسترسی یابد.

نمی‌توان ادعا کرد این ویژگی جدید کارآمد است اما به نظر می‌رسد کاربران آن را پسندیده‌اند. البته در بلند مدت می‌توان میزان کارآمدی این ویژگی را مشخص کرد.

یک ارتقای قابل توجه برای این ویژگی افزودن صداهایی آپلود شده توسط خودکاربران، پیام‌های از پیش ضبط شده و گزینه تبدیل متن به صحبت کرددن است. این امر یک تجربه جالب به نطر می‌رسد و احتمالاً تکامل یابد. با این وجود شرکت از کاربران خواسته تا از ای موجی‌های صوتی به طور مکرر در تماس با دوستان و آشنایانشان استفاده نکردند.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی