کد خبر: ۴۰۸۹۸
|
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۵:۲۹

لباس مخصوص دوندگان کم آبی را جبران می‌کند

یک لباس مخصوص دوندگان ابداع شده که کیسه آبی را در خود جای داده تا از کم آبی بدن ورزشکاران جلوگیری کند.

به گزارش «نبض فناوری»، نیواطلس اعلام کرد، بسیاری از دوندگان تمایلی به حمل پک های هیدراتاسیون یا بطری های آب همراهشان ندارند. در همین راستا شرکت Vessel Athletics محصولی به نام هیدروشرت ابداع کرده که جایگزین مناسبی است و یک کیسه آب فشرده را در خود جای می دهد.

جاسمین سانچز و جالن براون که دو دونده اهل سانفرانسیسکو هستند، هیدروشرت را ابداع و برای جمع آوری سرمایه در کیک استارتر عرضه کرده اند. این گجت پوشیدنی از ترکیب مخصوص نایلون و اسپاندکس با پوشش فیتیله ای و ضد پوسته پوسته شدن، ساخته شده است. پشت این لباس یک کیسه از جنس اسپاندکس قرار دارد که یک کیسه قابل جدا شدن دیگر را در خود جای داده است. سوراخ‌های داخل کیسه و بندهای یکپارچه آن که روی شانه ها قرار می گیرند، به تنفس پارچه اسپاندکس کمک می کنند.

کیسه حامل آب یک لیتری از جنس BPA-PVC و پلمیر بدون فتالات قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است. این کیسه اجازه نمی دهد آب پشت دونده تکان بخورد و از سویی به سوی دیگر برود.

یک لوله یا نی جنس سیلیکونی از کیسه آب بیرون می آید و از طریق یک حلقه الاستیک روی شانه به سمت آهنربایی پنهان شده در داخل یکی از بندهای مخصوص شانه می‌رود. آهنربا با یک نی در دریچه گاز در انتهای لوله متصل است و همیشه آن دریچه را در دسترس آسان نگه می دارد.

هنگامیکه کیسه مذکور پر می شود و داخل لباس قرار می گیرد، بندهای روی شانه آن را محکم نگه می دارند. این ابزار با قیمت 89 دلار در کیک استارتر عرضه شده است. اما قیمت خرده فروشی آن 150 دلار در نظر گرفته شده است.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 29 اردیبهشت 1403 صعود رمزارزهای پیشروی جهان
به دلیل عدم پیروی از مقررات؛ ترکیه گوگل را جریمه کرد
وبگردی