کد خبر: ۴۰۹۵۲
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۲۶

اولین گوشی آیفون تاشو چه مشخصاتی خواهد داشت؟

اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که ممکن است گوشی‌های آیفون آینده از نمایشگرهای تاشو بهره‌مند شوند.

به گزارش «نبض فناوری»، چندین سال است که شایعاتی در زمینه آیفون‌های تاشو منتشر شده است، اطلاعات جدیدی ارائه شده نشان می‌دهد که دو شرکت سامسونگ و اپل یک قرارداد برای تأمین نمایشگرهای دستگاه‌های تاشو اپل منعقد کرده‌اند؛ در حال حاضر نیز شرکت سامسونگ نمایشگرهای آیفون و مک‌بوک را عرضه می‌کند، بنابراین تعجب‌آور نیست اگر اپل این همکاری را برای دستگاه‌های تاشو خود با شرکت سامسونگ ادامه دهد، به ویژه اینکه سامسونگ پیشرو گوشی‌های تاشو است.

ممکن است گوشی‌های تاشو آیفون مانند گوشی سامسونگ گلکسی Z Flip دارای نمایشگر تاشو باشد، برخی افراد نیز معتقدند که ممکن است نمایشگر بزرگ‌تر و تاشو مانند تبلت داشته باشند، پتنت‌های مختلفی در این زمینه منتشر شده است، اما هیچکدام از آن‌ها تائید نشده است.

با وجود اینکه شرکت سامسونگ و سایرین پیش از این گوشی‌های تاشو خود را عرضه کرده‌اند، شرکت اپل قبل از ورود به این فناوری از عملکرد آن اطمینان حاصل کرده است و سرعت عرضه گوشی‌های تاشو خود را کند کرده است؛ هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه گوشی‌های تاشو آیفون در دسترس قرار نگرفته است.

منبع/ ایمنا

ارسال نظرات
دهقانی در نشست پاسخگویی برخط مرکز ارتباطات مردمی تاکید کرد؛ تحقق گفتمان علمی و فناوری رییس‌جمهور شهید در دستور کار معاونت علمی
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در اول خرداد 1403 بیت‌کوین صعود کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 31 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین افزایش قیمت غیرمنتظره را تجربه کرد
آخرین وضعیت بازار رمزارزهای جهان در 30 اردیبهشت 1403 بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد
با کنترل از راه دور؛ سگ رباتیک نیروی نظامی چین شد
وبگردی