کد خبر: ۴۱۰۴۰
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۱۶:۳۰

گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ FE از رگولاتور آمریکا تأییدیه گرفتند

گلکسی واچ 7 احتمالاً در سه نسخه معمولی، کلاسیک و پرو عرضه خواهد شد.

گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ FE از رگولاتور آمریکا تأییدیه گرفتند

به گزارش «نبض فناوری»، انتظار می‌رود سامسونگ حداقل سه نسخه مختلف از گلکسی واچ 7 را در رویداد Unpacked بعدی خود در ماه ژوئیه (تیر-مرداد 1403) معرفی کند: معمولی، کلاسیک و پرو؛ البته این پایان کار نیست و شاید یک گلکسی واچ FE ارزان‌قیمت نیز به این خانواده بپیوندد. بااین‌حال شاید نام رسمی این دستگاه FE نباشد، اما فعلاً بسیاری از منابع این محصول خوش قیمت را با نام گلکسی واچ FE می‌شناسند. حالا پایگاه داده کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC)، خبر از تأیید این ساعت‌های هوشمند داده است.

دسته‌ای از ساعت‌های هوشمند سامسونگ توسط FCC با شماره مدل‌های SM-L300 ،SM-L305 ،SM-SM-L310 ،SM-L315 و SM-R861 فهرست شده‌اند. L300 و L310 می‌توانند نسخه‌های Wi-Fi واچ 7 معمولی باشند؛ درحالی‌که L305 و L315 نسخه‌های LTE این ساعت هوشمند هستند.

گلکسی واچ 4 با شماره مدل SM-R860 عرضه شد؛ حالا انتظار می‌رود SM-R861 شماره مدل گلکسی واچ FE باشد. تا اینجا همه‌چیز کاملاً واضح به‌نظر می‌رسد.

گلکسی واچ 7 و گلکسی واچ FE از رگولاتور آمریکا تأییدیه گرفتند

اما در این شماره مدل‌ها اثری از مدل‌های کلاسیک و پرو گلکسی واچ 7 دیده نمی‌شود. باتوجه به اینکه بسیاری از منابع خبر از تولید این دو مدل داده‌اند، احتمالاً در آینده نزدیک FCC نیز آن‌ها را تأیید خواهد کرد و شماره مدل آن‌ها منتشر خواهد شد.

ویژگی‌های احتمالی گلکسی واچ 7 در زمینه پایش سلامت کاربر

گفته شده است که شاید گلکسی واچ 7 در زمینه پایش سلامت کاربران ویژگی‌های مختلفی داشته باشد. یکی از این قابلیت‌ها، پایش قند خون است. این روش به نسبت دیگر روش‌های پزشکی، غیرتهاجمی بوده و در کمترین زمان میزان گلوکز موجود در خون را اندازه‌گیری می‌کند.

«هون پاک»، رئیس بخش مراقبت‌های سلامت دیجیتال سامسونگ، درتلاش است مدیران سامسونگ و مقامات بهداشت و درمان کشورها را متقاعد کند تا به‌وسیله هوش مصنوعی، سرویس Samsung Health را تقویت کند. گنجاندن ویژگی پایش قند خون، یکی از همین تلاش‌ها است و شاید قابلیت‌های سلامتی جدید دیگری نیز در گلکسی واچ 7 وجود داشته باشد.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی