کد خبر: ۴۱۰۴۶
|
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۳۰
با وزن کم و قیمت ارزان؛

حلقه هوشمند رصد سلامت و خواب تولید شد

حلقه ای هوشمند با وزن ۵ گرم می تواند نشانگرهای سلامتی بدن انسان و همچنین خواب او را رصد کند. این گجت با کمک یک اپ می تواند دوربین و پخش موسیقی در موبایل را کنترل کند.

به گزارش «نبض فناوری»، گیزموچاینا اعلام کرد، شرکت Rogbid گجت «حلقه هوشمند۳» را در وب سایت جهانی خود ثبت کرده که نشان دهنده رونمایی این دستگاه در آینده نزدیک است. حلقه هوشمند مذکور قیمتی پایین تر از نسخه های پیشین خود دارد. البته گجت همان قابلیت های رصد سلامتی نسخه های قبلی را ارائه می کند. این ابزار می تواند دمای بدن را همراه چند پارامتر سلامتی دیگر ردیابی کند.

حلقه هوشمند۳ Rogbid مجهز به حسگرهایی برای رصد قلب، SpO۲ و دمای بدن است. صحت داده هایی که با حلقه هوشمند ۳تولید می شود، هنوز کاملا تایید نشده زیرا این ابزار گواهینامه های مورد نیاز را ندارد.

همچنین دستگاه قابلیت ردیاب خواب را دارد و داده های جمع آوری شده توسط دستگاه را می توان به وسیله یک اپلیکیشن همخوان با دستگاه های اندروید و iOS مشاهده کرد. کاربران می توانند با چندبار ضربه زدن، قابلیت SOS دستگاه را برای برقراری تماس یا حتی ارسال پیامک فعال کنند.

 

با اتصال گجت به موبایل، این حلقه می تواند قابلیت هایی مانند دوربین و پخش موسیقی را کنترل کند. قابلیت مذکور با استفاده از حرکات لمسی روی حلقه هوشمند فعال می شود. عمر شارژ باتری حلقه هوشمند۳ با استفاده معمول از گجت ۷ روز اعلام شده است. این گجت یک حلقه بسیار سبک با وزن حدودا ۵ گرم و بدنه نانوسرامیکی نازک است.

حلقه هوشمند۳ در ۷ سایز با ۲ رنگ انتخابی عرضه می شود. اندازه کوچک ترین حلقه ۵۶ میلیمتر(سایز۷) و بزرگترین آن ۷۱ میلی متر(سایز۱۳) است. محصول هم اکنون با قیمت تخفیف خورده ۹۹.۹۹ دلار ارائه می شود اما بهای اصلی کالا ۱۹۹.۹۹ دلار است.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی