کد خبر: ۴۱۰۷
|
۲۰ شهريور ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۰
نرم‌افزارهایی که دانلود ویدئو از یوتیوپ را آسان کردند
یوتیوب بعد از گوگل، دومین وبسایت بزرگ دنیاست که امکان تماشای ویدئوهای آنلاین را به همه کاربران می‌دهد، اما امکان دانلود ویدئو از یوتیوب وجود ندارد. همچنین نمی‌توان ویدئوهای دیده شده را به‌صورت آفلاین مجدد دید، بنابراین هر بار برای تماشای ویدئوی موردنظر باید دوباره ویدئو را بارگذاری کنید.

برای دانلود از یوتیوب، روش‌های مختلفی وجود دارد. از جمله استفاده از  وبسایت‌های اینترنتی، ربات‌های هوشمند و نرم‌افزارهای شخص ثالث. البته زمانی که می‌خواهید چندین ویدئو را همزمان با هم دانلود کنید، استفاده از روش سوم بهترین گزینه است.

دانلود ویدئو از یوتیوب بدون نرم‌افزار

1-یکی از روش‌های دانلود کردن بدون نرم‌افزار، این است که ابتدای آدرس سایت یوتیوب عبارت pwn را تایپ کنید. به‌عنوان مثال، اگر آدرس موردنظر http://youtube.com/watch?v=example باشد، برای دانلود آن، کافی است ابتدای آدرس، کلمه  pwn را تایپ کنید.  به این شکل: http://pwnyoutube.com/watch?v=example. پس از تایپ گزینه­های مختلفی برای دانلود در اختیار دارید.

حال گزینه 9xbuddy.app را انتخاب کنید. پس از واردشدن به این آدرس چند گزینه برای دانلود مشاهده می‌کنید. گفتنی است، از سایت‌های دیگر هم برای دانلود از یوتیوب می‌توان استفاده کرد.

2-در روش دوم، شما می توانید به آدرس https://www.clipconverter.cc  یا qdownloader.net/youtube-video-downloader بروید و آدرس موردنظر خود را کپی کرده و در باکس مشخص شده، قرار دهید و روی دکمه Download بزنید.

دانلود فیلم از یوتیوب با ربات تلگرام

خوشبختانه امکان دانلود ویدئوهای یوتیوب به کمک تلگرام هم وجود دارد. برای این منظور از رباتutubebot @  که یکی از کامل‌ترین‌های آن‌هاست، استفاده کنید به این صورت که وارد ربات شده و آن را start بزنید. سپس یوتیوب را اجرا و ویدئویی که قصد دانلود آن را دارید، باز و روی آیکون Share کلیک کنید. برخی از گزینه های اشتراک گذاری ظاهر می شوند. روی Copylink کلیک کنید تا لینک کپی شود. حالا وارد ربات یوتیوب در تلگرام شوید و لینک کپی شده را Paste و ارسال  و کیفیت مدنظرتان را انتخاب کنید.

کاربردی‌ترین نرم‌افزارهای دانلود ویدئو از یوتیوپ

K Video Downloader4:

K Video Downloader4 نرم‌افزار رایگان و پرکاربرد ویدئو از یوتیوپ است. کافی این نرم‌افزار را دانلود و استفاده کنید. این نرم‌افزار امکان دانلود ویدئو در فرمت MP3 فراهم کرده است. همچنین می‌توانید تمام ویدئوهای یک «کانال» را هم فقط با یک کلیک و به‌طور یکجا دانلود کنید.

 Gihosoft TubeGet:

این نرم‌افزار کاربردی بیش از 10000 وبسایت را پشتیبانی می‌کند که از میان مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به یوتیوب، فیسبوک، دیلی‌موشن، ویمئو، متاکافه و بریک اشاره کرد. اگر نسخه پرو را خریداری کنید، تقریبا می‌توان گفت که سایتی وجود نخواهد داشت که امکان گرفتن ویدیو از آن را نداشته باشید.با این نرم‌افزار امکان دانلود پلی‌لیست‌ها را هم دارید. برای دانلود هر پلی‌لیست کافی است آدرس اینترنتی آن را از مرورگر برداشته و در گوشه بالا و سمت چپ نرم‌افزار روی گزینه PasteURL+ کلیک کنید.

VLC Media Player:

برای دانلود ویدئو  از یوتیوپ با VLC Media Player  ابتدا  وارد نرم‌افزار شوید و به بخش Media > Open Network Stream بروید. سپس آدرس اینترنتی ویدئوی یوتیوب را در این قسمت وارد کرده و گزینه Play را بزنید. با پخش ویدئو، به قسمتTools > Codec رفته و لینک وارد شده در باکس Location را کپی کنید. سپس لینک کپی‌شده را در مرورگر خود پیست کرده و وارد آن شوید. یک بار دیگر ویدئو پخش می‌شود، روی ویدئو راست کلیک کرده و گزینه Save Video As را بزنید.

YouTube By Click:

YouTube By Click یکی دیگر  نرم‌افزارها برای دانلود پلی‌لیست‌های یوتیوب در رایانه به‌شمار می‌آید. یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار شناسایی خودکار است. اگر نرم‌افزار در پس زمینه در حال اجرا باشد و یک URL پلی‌لیست یوتیوب را در مرورگر کپی کنید، بلافاصله همه ویدئوها را شناسایی کرده و پیشنهاد دانلود آن‌ها را به شما می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های آن، دانلود فایل ویدئویی و صوتی به‌صورت مجزا هم از یکدیگر  است.
ارسال نظرات
نیازمندیها