کد خبر: ۴۱۱۵۳
|
۰۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۲
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین،

رشد درآمد از فروش نرم افزار شرکت «توسن» در اردیبهشت ماه سالجاری

نماد توسن در گزارش عملکرد ماهانه اردیبهشت در کدال، از رشد درآمد از خدمات پشتیبانی و فروش نرم افزار در اردیبهشت ماه نسبت به فروردین ماه سالجاری در کدال اطلاع رسانی کرده است. 

به گزارش بخش تحلیلی«نبض فناوری»، شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نماد توسن در بورس، از مجموع درآمد شناسایی شده در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ درآمدی معادل ۹۲ میلیارد تومان را در گزارش کدال اعلام می‌کند که با توجه به درآمد ۷۴ میلیارد تومانی آن در فروردین سالجاری نشان از رشد درآمد ۲۴ درصدی در اردیبهشت ماه دارد.

بیشترین گزینه درآمدی توسن در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ مربوط به خدمات پشتیبانی است که فروشی معادل ۸۳ میلیارد تومان را ثبت کرده است و نسبت به ماه قبل آن رشد ۱۹ درصدی درآمدی دارد. 

درآمد حاصل از فروش نرم افزار نیز در این دوره یکماهه اردیبهشت رشد ۹۳ درصدی دارد. این درآمد در فروردین ماه سالجاری معادل ۵ میلیارد تومان بوده که در اردیبهشت ماه به ۹ میلیارد تومان رسیده است. 

لازم به ذکر است که شروع سال مالی این نماد بورسی از دی ماه ۱۴۰۲ بوده که درآمد توسن در این پنج ماه ابتدای سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ معادل ۴۵۴ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن رشد ۱۰۹ درصدی دارد. 

گفتنی است که درآمد محقق شده توسن در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ معادل ۹۰۴ میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل یعنی سال مالی ۱۴۰۱ رشد ۵۴ درصدی دارد.

شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نام تجاری «توسن»  با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی برای ارائه راهکار‌های نوین فناوری اطلاعات در زمینه‌هایی از جمله بانکداری و دولت الکترونیک تاسیس شده است و به باور این شرکت وجود چنین بستری به سرعت گرفتن چرخش مالی و در نتیجه رونق اقتصادی کشور کمک می‌کند و نتیجه و هدف نهایی آن بهبود سطح رفاه مردم ایران است.

رشد درآمد از فروش نرم افزار شرکت «توسن» در اردیبهشت ماه سالجاری  
ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی