کد خبر: ۴۱۲۷۱
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۵:۳۰
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران اعلام کرد؛

ارائه تسهیلات حمایتی به شرکت‌های فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ

شرکت‌های عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در صورت تمایل می‌توانند ۷۰ درصد هزینه‌های حضور در نمایشگاه الکامپ را به صورت وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان دریافت کنند.

به گزارش «نبض فناوری» به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، پیرو توافق با «صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا)»، شرکت‌های عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (شرکت‌های صنایع پیشرفته یا دانش بنیان) که در نمایشگاه الکامپ حضور خواهند داشت، در صورت تمایل می‌توانند ۷۰ درصد هزینه‌های نمایشگاهی را به صورت وام تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان از صندوق مذکور دریافت کنند.

شرکت‌های عضو باید اطلاعات کامل و درخواست خود را به دبیرخانه سازمان از طریق نشانی ایمیل Info@tehrannsr.org ارسال کنند. متعاقباً معرفی‌نامه به نشانی ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد. سپس با مراجعه به پورتال صندوق صحا به نشانی www.airdfh.ir ، باید درخواست خود را ثبت و معرفی‌نامه و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

لازم به ذکر است تمام این فرایند باید تا قبل از شروع نمایشگاه الکامپ انجام شود تا در صورت وجود مانع، زمان کافی برای رفع اشکال وجود داشته باشد. به منظور راهنمایی و تسهیل در فرآیند ثبت درخواست در پورتال صندوق صحا، فایل راهنما به پیوست این خبر درج شده است.

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی