کد خبر: ۴۱۲۹۶
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۳۰

همکاری ترند میکرو و انویدیا برای امنیت سایبری نسل آینده

 ترند میکرو غول امنیت سایبری با Nvidia، پیشگام پردازش‌های گرافیکی، در توسعه‌ی نسل جدیدی از ابزارهای امنیت سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی همکاری می‌کند. هدف این ابزارها، محافظت از مراکز داده‌ای است که در آن‌ها عملیات هوش مصنوعی انجام می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری» به نقل از تکنا، این راه‌حل‌های نوآورانه که بر روی تراشه‌های قدرتمند Nvidia اجرا می‌شوند از هوش مصنوعی برای شناسایی و دفع حملات سایبری، کنترل دسترسی به داده‌ها و جلوگیری از جاسوسی اطلاعات حساس استفاده می‌کنند.

با افزایش استفاده از هوش مصنوعی در سازمان‌ها، مراکز داده به هدف اصلی هکرها تبدیل شده‌اند. راه‌حل‌های جدید ترند میکرو و Nvidia به طور خاص برای محافظت از این مراکز حیاتی طراحی شده‌اند. علاوه بر مقابله با حملات سایبری، این ابزارها بر حفاظت از داده‌های ورودی به سیستم‌های هوش مصنوعی نیز تمرکز دارند. این امر از افشا شدن اطلاعات محرمانه‌ی شرکت‌ها و مشتریان جلوگیری می‌کند.

هوش مصنوعی در قلب این راه‌حل‌های جدید قرار دارد و به ترند میکرو و Nvidia کمک می‌کند تا با تهدیدات سایبری پیچیده‌تر و در حال تحول مقابله کنند.

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
نتایج نظرسنجی پلتفرم چندین در مسابقات کدنویسی شریف اعلام شد، اشتراک تجربه و مشاوره با حرفه‌ای‌ها، محبوب‌ترین شیوه توسعه فردی برنامه‌نویسان
وبگردی