کد خبر: ۴۱۵۶۴
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ | ۱۳:۴۱
گزارش نبض فناوری از شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگين،

رشد درآمد ۱۰۳ درصدی شرکت توسن از عملکرد خرداد

نماد توسن در گزارش عملکرد ماهانه خرداد در کدال، از رشد بیش از ۱۰۰ درصدی درآمد کل و درآمد خدمات پشتیبانی نسبت به ماه قبل آن خبر می‌دهد.

رشد درآمد ۱۰۳ درصدی شرکت توسن از عملکرد خرداد

به گزارش خبرنگار «نبض فناوری»، شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین با نماد توسن در بورس، از مجموع درآمد شناسایی شده در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ درآمدی حدود ۱۸۷ میلیارد تومان را در گزارش کدال اطلاع رسانی کرده است که با توجه به درآمد ۹۲ میلیارد تومانی آن در اردیبهشت ماه سال جاری نشان از رشد درآمد حدود ۱۰۳ درصدی در خرداد ماه دارد.

بیشترین گزینه درآمدی توسن در خرداد ماه ۱۴۰۳ مربوط به خدمات پشتیبانی است که درآمدی در حدود ۱۸۰ میلیارد تومان را ثبت کرده است و نسبت به ماه قبل آن رشد ۱۱۷ درصدی درآمد دارد. 

رشد درآمد ۱۰۳ درصدی شرکت توسن از عملکرد خرداد

درآمد حاصل از فروش نرم افزار نیز در این دوره یکماهه خرداد درآمد نزدیک به ۷ میلیارد تومان را به ثبت می‌رساند.

لازم به ذکر است که شروع سال مالی این نماد بورسی از دی ماه ۱۴۰۲ بوده که درآمد توسن در شش ماه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ معادل ۶۴۱ میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن رشد ۸۴ درصدی دارد. 

گفتنی است که درآمد محقق شده توسن در سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۲ معادل ۹۰۴ میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل یعنی سال مالی ۱۴۰۱ رشد ۵۴ درصدی داشته است.

شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نام تجاری توسن با هدف ایجاد بستری مستقل و بومی برای ارائه راهکار‌های نوین فناوری اطلاعات در زمینه‌هایی از جمله بانکداری و دولت الکترونیک تاسیس شده است و به باور این شرکت وجود چنین بستری به سرعت گرفتن چرخش مالی و در نتیجه رونق اقتصادی کشور کمک می‌کند و نتیجه و هدف نهایی آن بهبود سطح رفاه مردم ایران است.

رشد درآمد ۱۰۳ درصدی شرکت توسن از عملکرد خرداد  
ارسال نظرات
در مجمع سهامداران تصویب شد؛ تقسیم سود ۸۰ درصدی بابت هر سهم همراه اول
با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر و دانشگاه تهران انجام می‌شود: راه‌اندازی رصدخانه فناوری‌های نوین مالی سپهر
وبگردی