کد خبر: ۴۱۶۰۲
|
۱۳ تير ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۰

شیائومی فروش پلوپز ۳ لیتری جدیدش را با قیمت حدود ۲۲ دلار آغاز کرد

پلوپز شیائومی N1 با قابلیت‌هایی مثل پخت هوشمند و ظرفیت ۳ لیتری و قیمت مناسب روانه‌ی بازار شد.

 به گزارش «نبض فناوری»، شیائومی پلوپز جدید خود را با نام Mijia N1 رونمایی کرد. این محصول با ظرفیت ۳ لیتر و قیمت بسیار جذاب ۲۲ دلار ازطریق خرده‌فروشی‌های آنلاین ازجمله JD.com برای خرید دردسترس است.

مهم‌ترین ویژگی Mijia N1 پخت هوشمندانه‌ی برنج است. به‌نوشته‌ی ITHome، این پلوپز با تکیه بر نتایج بیش‌ از ۳٬۰۰۰ آزمایش الگوی حرارتی برای پخت برنج، ۹ روش پخت مجزا ارائه می‌دهد. این فناوری در طول فرایند پخت، دما را به‌طور هوشمند تنظیم می‌کند تا به عطر، رطوبت، پخت و غلظت ایدئال برای انواع مختلف برنج دست یابد.

دو حسگر حرارتی NTC در پلوپز شیائومی N1 با پایش توزیع گرما، پخت یکنواخت برنج را تضمین می‌کنند. حباب‌های چندمداره‌ی این محصول نیز با ۶ حفره در دو ردیف، به فرایند پخت کمک می‌کنند. فناوری مذکور با خارج‌کردن سریع بخار هنگام جوشیدن، از سرریزشدن مواد حتی در تنظیمات پخت فرنی جلوگیری می‌کند. این محصول برای افرادی که عجله دارند، گزینه‌ی پخت سریع ۲۸ دقیقه‌ای را نیز ارائه می‌دهد.

دیگ داخلی پلوپز Mijia N1 شیائومی از پوشش کامپوزیت کریستال سیاه ۶ لایه ساخته شده است که استحکام را با کارایی فراوان ترکیب می‌کند. این طراحی به هدایت کارامد گرما و بهبود مقاومت دربرابر سایش و استفاده از مواد مناسب برای تماس با مواد غذایی منجر می‌شود تا از چسبیدن برنج و فرنی جلوگیری کند.

پلوپز Mijia N1 برای سهولت استفاده‌ی کاربر، از نمایشگر باکیفیتی بهره می‌برد که امکان انتخاب میان ۸ منو پخت و نگه‌داری وعده‌های غذایی تا ۲۴ ساعت و گرم نگه‌داشتن برنج پخته‌شده تا ۱۲ ساعت را فراهم می‌کند.

منمبع/زومیت

برچسب ها: شیائومی
ارسال نظرات
در مجمع سهامداران تصویب شد؛ تقسیم سود ۸۰ درصدی بابت هر سهم همراه اول
با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر و دانشگاه تهران انجام می‌شود: راه‌اندازی رصدخانه فناوری‌های نوین مالی سپهر
وبگردی