کد خبر: ۴۱۷۰۲
|
۲۰ تير ۱۴۰۳ | ۱۸:۱۴

گفتگوی حسین ادب‌زاده در خصوص انعقاد تفاهمنامه همکاری شرکت نیکان سپهر و دانشگاه تهران

مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر گفت: هدف از این تفاهم‌نامه، راه‌اندازی رصدخانه فناوری‌های نوین مالی، انجام مطالعات در حوزه‌های مختلف فین‌تک و برگزاری رویدادها، سمپوزیوم‌ها و دوره‌های آموزشی مشترک در این زمینه است.

به گزارش نبض فناوری، حسین ادب زاده مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه به شرح اهداف این تفاهمنامه پرداخت و گفت: هدف از این تفاهم‌نامه، راه‌اندازی رصدخانه فناوری های نوین مالی، انجام مطالعات در حوزه‌های مختلف فین‌تک و برگزاری رویدادها، سمپوزیوم‌ها و دوره‌های آموزشی مشترک در این زمینه است.

وی افزود: از مهمترین حوزه‌های مورد توجه رصدخانه می‌توان به بررسی و تحلیل فناوری‌های نوظهور در صنعت مالی مانند هوش مصنوعی، بلاک‌چین، اینترنت اشیا و ... اشاره کرد.

امضای این تفاهم‌نامه گامی مهم در راستای توسعه دانش و نوآوری در حوزه صنعت مالی در ایران است و همکاری بین صنعت و دانشگاه می‌تواند به تبادل دانش و تجربیات بین این دو بخش کمک کند و منجر به ارائه راه‌حل‌های نوآورانه برای چالش‌های موجود در این حوزه شود.

 

ارسال نظرات
در مجمع سهامداران تصویب شد؛ تقسیم سود ۸۰ درصدی بابت هر سهم همراه اول
با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت توسعه مدیریت نیکان سپهر و دانشگاه تهران انجام می‌شود: راه‌اندازی رصدخانه فناوری‌های نوین مالی سپهر
وبگردی