کد خبر: ۴۴۸۷
|
۲۶ شهريور ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۰
امیرمهدی واله، مدیر عامل کادرو در گفت‌وگو با نبض فناوری با اشاره به اینکه کادرو برای ثبت لحظات زیبای زندگی آغاز به کار کرد، گفت: زندگی این روزها به قدری سریع جریان دارد که یک روز چشم‌هایمان را باز می کنیم و می بینیم سالها گذشته و از خاطرات ریز و درشت هاله‌ای بیش نمانده است.

وی با بیان اینکه ما خاطرات و مهمترین لحظات را به راحتترین روش ثبت و ضبط می‌کنیم، خاطر نشان کرد: کادر عکاسی کادرو با عکاسی لحظات زندگی خاطرات را برای افراد ثبت می‌کنند تا با یک نگاه خاطرات برای همه قابل لمس باشد.

واله با اشاره به هر کسی می تواند یک عکاس حرفه‌ای داشته باشد، خاطر نشان کرد: برای هر کاری و هر زمانی که بخواهید می‎‌توانید عکاس حرفه‌ای متناسب با موقعیت را درخواست داده و کادرو شما رو به عکاسان حرفه‌ای با قیمت مناسب وصل می کند.

مدیر عامل کادرو با بیان اینکه بسیاری افراد لحظه‌های حساس زندگی را با سلفی های موبایل خراب می‌کنند، تصریح کرد: کادرو این امکان را فراهم کرده تا با هر قیمتی افراد بتوانند خاطراتشان را ثبت کنند. بر همین اساس، کافی است افراد زمان و مکان را به ما بگویند، ما بهترین عکاسان را به آنها معرفی می‌کنیم و سپس کاربران می‌توانند عکاسی که دوست دارند را انتخاب کنند.

واله خاطر نشان کرد: پروژه های کادرو در ۱۳ تخصص مختلف از جمله عکاسی کودک، عقد و عروسی، محصول و … تعریف و پس از بررسی نمونه کارها، نزدیک‌ترین عکاسان متخصص توسط کارفرما رزرو می‌شود.

وی به قیمت‌های عکاسی در کادرو اشاره کرد و افزود: قیمت های عکاسی کادرو به صورت ساعتی است. کاربران می توانند از یک ساعت تا هفت ساعت عکاس بگیرند و برای هر جا که می خواهند عکاسی کنند. مبلغی که می پردازند به عکاس پرداخت نمی‌شود تا ۷ روز بعد از عکاسی در صورت رضایت از عکاس مبلغ برای او آزاد می‌شود یا کل مبلغ را می‌توان پس گرفت.

واله با بیان اینکه عکاس با تجهیزات عکاسی مناسب کار افراد به محل عکاسی می‌ آید، گفت: کاربران در صورت نیاز میتوانند زمان عکاسی را تمدید کنند. عکاس بعد از ادیت نور و رنگ همه عکسها را در آلبوم شخصی قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند انها را دیده یا به اشتراک بگذارند و سفارش چاپ عکس و شاسی دهند. بعد از دریافت عکس ها، به عکاس نظر می‌دهند و در صورت رضایت مبلغ را برای عکاس آزاد می‌کنند. در غیر اینصورت میتوانند با عکاس دیگری عکاسی کند یا کل مبلغ را در ۷ روز ضمانت بازگشت مبلغ پس بگیرید.

مدیر عامل کادرو درباره جایگاه این استارتاپ در حوزه خود گفت: کادرو در رویداد کارزار و در مرحله بذری ( قبل از نیمه نهایی )‌ بین ۴ استارتاپ منتخب قرار گرفت. همچنین در رویداد Dmond Pitches، حوزه مد و فشن مقام دوم را کسب کرد.
ارسال نظرات
با ارائه استراتژی های درمانی؛ اپلیکیشن جدید برای مدیریت فشار خون عرضه شد
اداره کنترل دارایی‌ های خارجی آمریکا اعلام کرد؛ دستور فوری آمریکا به صرافی‌ های ارز دیجیتال
نیازمندیها