کد خبر: ۶۲۵۵
|
۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۷
بیمه گذاران و مشتریان بیمه سرمد، می توانند با شرکت در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، نظر خود را درباره پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون اعلام کنند.
به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، بر اساس تبصره یک ماده 19 قانون بیمه شخص ثالث، بيمه مركزي موظف است با همكاري نيروي انتظامي، ترتيبي اتخاذ كند كه امكان صدور بيمه نامه شخص ثالث بر اساس ويژگي‌هاي «راننده» فراهم شود. در این قانون، عواملی مانند سن، جنسیت، تاریخ اخذ گواهینامه،
نوع گواهینامه، حرفه ای بودن راننده و سوابق رانندگی او در محاسبه حق بیمه لحاظ می شود و فقط نوع وسیله نقلیه، کاربری آن و تعداد سال ها‌ی تخفیف آن، ملاک محاسبه حق بیمه نیست.
بر همین اساس مرکز افکار سنجی صنعت بیمه کشور، اقدام به بررسی نظرات بیمه گذاران درباره قانون جدید بیمه شخص ثالث کرده است. بیمه سرمد نیز برای اجرای هرچه بهتر این قانون، از بیمه گذاران و مشتریان خود می‌خواهد با پاسخ دقیق به پرشسنامه پژوهشکده بیمه، به پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون کمک کنند.
برای پاسخ به پرشناسمه پژوهشکده بیمه اینجا کلیک کنیدارسال نظرات
همزمان با پنجاهمین سالگرد تاسیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد انعقاد دو تفاهم نامه همکاری برای توسعه هوش مصنوعی
نیازمندیها