کد خبر: ۹۵۹۲
|
۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۲۳:۰۹

اتومبیل BMW X7 قرار است به زودی از طراحی جدیدی برخوردار شود. بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده، این خودروی کراس‌اوور بزرگ امروز در زمان انجام آزمایش‌های جاده‌ای توسط عکاسان جاسوس دیده شده است. با توجه به تصاویر منتشر شده توسط عکاسان به نظر می‌آید شرکت بی ام و می‌خواهد تنها طراحی بخش جلویی خودرو را تغییر دهد.

به گزارش «نبض‌فناوری»؛ با وجود آن که این خودرو تنها در یک بخش از بدنه خود دچار تغییر خواهد شد اما بروزرسانی‌های شرکت BMW بیش از چیزی است که طرفداران این مجموعه از آن‌ها انتظار داشته‌اند. بیشترین تفاوتی که این خودرو با مدل‌های قبلی BMW X7 دارد در چراغ‌های جلویی و محل قرارگیری آن‌ها قابل مشاهده است. با وجود آن که چراغ‌های جلویی این اتومبیل در مدل‌های موجود در بازار به کاپوت خودرو چسبیده اما مدل به‌روزرسانی شده از چراغ‌هایی با فاصله از کاپوت بهره می‌برد.

مشخصات مدل‌های جدید BMW X7

 

مشخصات مدل‌های جدید BMW X7


با وجود تغییر محل قرارگیری چراغ‌ها به نظر نمی‌آید که این مدل‌ها نمونه‌های نهایی قرار گرفته بر روی خودرو باشند و انتظار می‌رود شرکت بی ام و چراغ‌های جذاب‌تری را برای خودروی جدید خود در نظر داشته باشد. دریچه‌های هوای این اتومبیل نیز با تغییرات بسیاری مواجه نشده و طراحی مشابهی با مدل قبلی BMW X7 دارد.

مشخصات مدل‌های جدید BMW X7

همچنین باید اظهار داشت با وجود پنهان شدن بخش عقبی اتومبیل مذکور، شرکت بی ام و تغییرات قابل توجهی را در بخش پشتی صورت نداده است. انتظار می‌رود این مجموعه تنها چند برش جدید برای زیباسازی خودروی کراس‌اوور خود در بخش پشتی مدل‌های جدید X7 صورت دهد. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سازنده انتظار می‌رود که جدیدترین مدل BMW X7 در بهترین حالت اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ به بازار جهانی راه پیدا کند. گفتنی است؛ BMW X7 در حال حاضر با قیمت ۷۵ الی ۹۹ هزار دلار با توجه به قابلیت‌های مختلف به فروش می‌رسد. 

 

منبع: باشگاه

ارسال نظرات
پژوهشگاه فضای مجازی بررسی کرد؛ نقش رسانه‌های اجتماعی در برابر دموکراسی
پیام رئیس رگولاتوری به‌مناسبت روز جهانی ارتباطات رشد اشتغال‌آفرینی و توسعه فضای کسب‌وکار با ICT
مهمترین رویداد نوآوری کشور به میزبانی ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود اینوتکس ۲۰۲۱ از فردا آغاز به کار خواهد کرد
نیازمندیها